uvodni.jpg

DRUHÉ PŘÁTESKÉ UTKÁNÍ

Jiskra Zruč - Praha 5-Řeporyje (Pražská I.A-třída)   0:0 

Branky: -
Rozhodčí: Lajk
Sestavy: Zruč: Jíra (Havel) - M. Váňa, Koudela, Hájek, J. Váňa - Vosyka, Viktora, Janda, T. Louda - Brož, Zeman. Průběžně střídal: Zachariáš
Řeporyje: P. Štěpánek - Petrla, Tyčka, Vosmík, Haisl - Vodsloň, R. Štěpánek, Půček - Tůma, Rolfes
Při sobotním odpoledni se Jiskra setkala s neznámým celkem z Prahy a mohla tak porovnat své síly i s takovým to soupeřem. Jiskře chyběl, Jouza, Cudlín, Z. Louda a Lukáš Jelínek. A tak museli naskočit hráči z rezervy. Řeporyje jsou na týdenním soustředění v Čáslavi a tak měly v nohách náročné výběhy.

V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie, bez vážnějších šancí. Hrálo se hlavně od vápna k vápnu. Jíra ve zručské brance musel, tak řešit jediný závar u jeho pravé tyče. Jiskra se dostala jen k jedné zajímavé střele, o kterou se postaral Zeman.

Druhou polovinu začala aktivněji Jiskra, ale střely z kopačky Zemana či Loudy mířily vedle. Poté začali úřadovat i hosté, nejdříve musel boxovat po nebezpečném centru ve vápně navrátilec po zranění Martin Havel, následně výborně sebral hostujícímu Vodsloňovi z kopačky hokejový blafák. Po těchto závarech se opět Jiskra pokoušela zvrátit výsledek na svou stranu. Ale obránci hostujícího celku, už byli pozorní a tak utkání skončilo zaslouženou bezbrankovou remízou.
04.08.2011 00:01:06
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one