uvodni.jpg

HODNOCENÍ SEZÓNY 2010/2011 TRENÉREM PETREM JOUZOU

Zdravím všechny příznivce Zručského fotbalu. Je to již 10 měsíců co jsem slíbil J. Studničkovi, že pomůžu s vedením A mužstva dospělých.

Pravda je, že jsem se dlouho rozmýšlel, než jsem tuto nabídku přijal. Nakonec jsem na nabídku kývl a začal se zajímat kdo vůbec za A tým hraje.
Jmen bylo hodně, ale na tréninku účast velmi slabá. Podzimní část jsme začali přímo famózně, prvních 8 zápasů jsme vyhráli a každý se divil co se ve Zruči děje. Do konce podzimu jsme bohužel získali z 5 zápasů jenom 3 body, ale i tak druhé místo v soutěži byl velký úspěch tohoto týmu. V průběhu podzimu se začali ukazovat příčiny totálního výpadku, který přišel na jaře. V podzimní části asi v 6 zápase se zranil Martin Havel. Hráč, který je psychicky velmi labilní, ale jeho góly citelně chyběly. Další příčina jarního výpadku byla zbytečná nezodpovědnost některých hráčů, která se projevila již na podzim. A to byly červené karty a následný stop pro tyto hráče. V zimní přípravě jsme se dohodli, že chodit trénovat bude A-tým, B-tým a dorost společně. Bohužel na trénink se v průměru dostavilo asi 7 hráčů, někdy to byli jenom 3. V jarní části soutěže jsme si vybrali obrovský podíl smůly. Odehráli jsme zápasy, kdy jsme soupeře přehrávali, vypracovali si mnoho šancí, ale stejně jsme soupeři podlehli. Navíc se zranil J. Havránek a později i T. Cudlín. Pak přišly herní výpadky některých hráčů a dílo bylo dokonáno. Ze 13 zápasů jsme získali pouze 5 bodů.

Teď něco pozitivního. V průběhu soutěže jsem dal příležitost některým hráčům dorostu a musím uznat, že určitě byli přínosem pro mužstvo. Další pozitivum bylo, že v průběhu celé
soutěže jsme si dokázali vypracovat gólové příležitosti proti každému soupeři. Bohužel v jarní části jsme jich mnoho neproměnili. Přes všechna zranění, herní výpadky hráčů, nezodpovědnosti, nesouladu / A-týmu,B-týmu a dorostu / je 7 místo v soutěži docela úspěch. J. Studnička spočítal, že za A-tým nastoupilo dohromady v tomto ročníku cca 30 hráčů. Na závěr bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří mě v této činnosti podporovali a fandili mi. Hráčům za hezké rozloučení po sezóně. Novému trenérovi přeji mnoho trenérských úspěchů, lepší přístup hráčů k tréninkové činnosti a velkou podporu výboru klubu!


                                                                                                                                                
Petr Jouza.
07.07.2011 13:17:01
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one