uvodni.jpg

Přátelské utkání

KACOV.jpg
Jiskra Zruč – AFK Kácov B 3:1 (0:0)

Branky: 2x M. Váňa, vlastní - V. Štorch

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jelínek, Hájek, Bareš - Pejša, Jouza, Viktora, Borek - T. Louda, Brabec. Střídal M. Váňa. Trenér Michal Váňa.

AFK Kácov B: Verner – Berky, Pivoňka, J. Váňa, Marhan – Hylský, Peroutka, Š. Štorch, Arnolt – V. Štorch, Havlín. Střídal: Šnobl. Trenér: Jaroslav Váňa ml.
Michal Váňa, trenér Jiskry Zruč:
"Hráli jsme na tréninkovém hřišti, v prvním poločase jsme se seznamovali s terénem," uvedl zručský trenér Michal Váňa. "Pro oba týmy byla kombinace hodně složitá," doplnil s tím, že do přátelského zápasu nastoupila kombinovaná sestava Jiskry. "Výkonnostně jsme byli se soupeřem zhruba nastejno," uvedl kouč a navázal: "Poločasový výsledek odpovídá dění na hřišti, ve druhé půli hosté odpadli fyzicky. My jsme byli lepší na míči, držení balónu a v rozehrávce, Kácov B hodně kazil. Vyhráli jsme zaslouženě, druhá půle se mi herně líbila. Po přestávce jsme bylil jednoznačně lepší, s terénem jsme se vypořádali lépe."
 
Jaroslav Váňa ml., trenér AFK Kácov B:
,,Byl to náš první přátelák na přírodní trávě, seznamovali jsme se v úvodu s terénem, tak jako domácí tým. Do utkání jsme nastoupili rovněž v neúplné sestavě, chybělo pět hráčů.“ 


ZDROJ: mesto-zruc.cz/sport-1/fotbal/fotbal-a/
             svoboda.info
1015cs_96_big.jpg
1015cs_98_big.jpg
1015cs_101_big.jpg
1015cs_102_big.jpg
..
22.03.2016 09:00:13
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one