uvodni.jpg

Předsezónní rozhovor s Zdeňkem Loudou

loudic.jpg
Před zahájením OP jarní části sezóny, jsme vyzpovídali Zdendu Loudu.
 
Jak probíhala zimní příprava, k fanouškům se dostalo minimálně informací o přípravných zápasech.
 
Momentálně bez našeho dorostu bychom si ani fotbal na tréninku nezahráli, je to bohužel stále stejný již několik let, naše šestičlenné jádro chodí neustále, ostatní podle nálady. Naštěstí docházka dorostenců je velmi dobrá, tak jsou naše tréninkové jednotky smysluplnější.
 
Sehráli jsme tři přátelská utkání a jedno bylo zrušeno. Vždy se jednalo o improvizovanou sestavu s mladými dorostenci a připsali jsme si jednu výhru, remízu a jednu prohru.
 
 
Co pohyby v kádru? Došlo k nějaký změnám? Nebo došlo k doplnění z dorostu?
 
Co vím, tak určitě nikdo nepřišel, jestli někdo skončil to nevím, ale věřím, že ne! Dorostenci začali na začátku sezony s námi hrát a doufám, že budou pokračovat i nadále.
 
Co říkáš na zrušení B-týmu, který měl vždy dobrý vliv na vývoj mladých talentů, a tak snadnější vstup mezi dospělé.
 
Že je to špatně, ale pokud nejsou lidi na dva dospělé týmy, tak není jiná možnost, zároveň je ale dobré, že je dorost a hraje krajskou soutěž. Kluci nemají potom problém nastoupit v zápase v A-týmu.
Dříve nebyl dorost a byl jenom A a B-tým, to si myslím byl větší problém.
 
Jak vidíš umístění jiskry na konci sezóny? Momentálně jste jedenáctí, ale ztráta na předposlední místo je jen pět bodů a sedm bodů na střed tabulky. V prvních zápasech Vás čekají Křesetice, Církvice a Kutná Hora, to není úplně špatný los.
 
Přál bych si co nejvíc bodů. Ale reálně bych to viděl na klidný střed tabulky a když vidím los tak 3x3 je 9 bodů (smích).
 
Před rokem a půl jsem řešil s Ondrou Jouzou, že kostra týmu spolu hraje teď již dvanáctým rokem, což už je služná porce. Jak dlouho společně ještě vydržíte takhle pohromadě?
 
Pevně věřím, že když všem vydrží zdraví a chuť furt hrát, tak ještě nějaké ty roky přidáme.
.
22.03.2022 14:56:41
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one