uvodni.jpg

ROZHOVOR - ONDRA JOUZA

JOUZA.jpg
PŘEDSEZÓNNÍ ROZHOVOR S KAPITÁNEM ONDROU JOUZOU.
Jaká byla pokoronavirová příprava?
Příprava po koronaviru začala v lehkém tempu, kdy jsme si zahráli pouze fotbálek a byli jsme rádi, že jsme trochu srovnali nohy, jelikož moc neposlouchaly. Rozjížděli jsme se pomaleji, ale časem začalo chodit na trénink celkem dost lidi, což mě mile překvapilo.
 
Měli jste sehrát čtyři přípravná utkání, co to, že z toho byly jen dva?
Přípravná utkání jsme sehráli pouze dvě, měli jsme jich naplánovaných pět. Dvakrát nám odřekl soupeř, jednou jsme museli utkaní zrušit z naší strany, protože bychom asi nedali dohromady jedenáct lidí.
 
Nepřemýšleli jste, že po výsledcích v minulé půl sezóně B-třídu nepřihlásíte?
Já osobně jsem ani o jiné variantě nepřemýšlel. Čekal jsem, že přihlásíme okres a trochu nabereme herní sebevědomí, které nám po kalendářním roce 2019 muselo chybět, jelikož během jara a podzimu udělali asi deset bodů a herní projev byl velmi špatný.
 
Co vás přimělo k tomu B-třídu přihlásit?                 
Hlasovali jsme v kabině a většina chtěla hrát B-třídu. Myslím, že teď už by někteří své hlasování změnili, když opadl přístup hráčů k tréninku a opět se už spíše nescházíme, než scházíme.
 
Může se A-tým rozrůst o nějaké posily?
Měl by přijít střední záložník, který hraje tuto soutěž.
 
Jak dlouho si myslíš, že v této sestavě ještě vydržíte hrát? Už je to více jak 10 let, kdy se kostra týmu nemění a spíš zkušení hráči odchází. Přitom náhrada z dorostu, který ještě nějaký ten pátek nebude, je nemyslitelná.
Teď jsme se o tom zrovna bavili, jak už je to dlouho, co hrajeme v této sestavě spolu, pouze se obměnilo pár postů. Je otázka času, kdy se my starší začneme přesouvat do B-týmu a hrát tam. Věk se nezastaví, a pokud k tomu člověk pořádně netrénuje, je to na hřišti strašně znát.
 
V B-třídě jsou noví soupeři je to pro vás i nová výzva a neopakovat tak podzim z minulé sezóny?
Pokud se hraje s týmem, který člověk nezná, je to příjemné zpestření. Myslím, že podzim 2018 už bohužel nikdy nezopakujeme.
 
Prosím, zkus přilákat diváky na další sezónu. Jako kapitán týmu jsi toho hoden.
Zaprvé bych chtěl upozornit na nový hrací čas domácích zápasů. Tím je sobota od 10:15 hodin a doufáme, že fanoušci nezaspí. My budeme na hřišti bojovat o každý bodík, tak věříme v trpělivost fanoušků. Doufám, že horší, než poslední rok to už nebude. Hlavně, aby každému vydrželo zdraví.

DĚKUJI ZA ROZHOVOR ONDRO..
04.08.2020 22:14:39
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one