uvodni.jpg

TRENÉROVO OKÉNKO - LUKÁŠ JELÍNEK

DALŠÍHO Z HRÁČŮ VYZPOVÍDAL TRENÉR MICHAL VÁŇA SYNA SLAVNÉHO OTCE LUKÁŠE JELÍNKA

Lukáši, otázka stejná jako na Honzu Matouše co ty konkrétně očekáváš od B-třídy, do které se Jiskra dostala po mnoha letech?

Jako první se hlavně těším na novou výzvu v dresu Jiskry, pro mě a pro kluky to je nová motivace, která doufám přispěje k dobrým výsledkům.  Velká změna bude i odpočinutí od okresních týmů a poznáme tak nový kraj a možná i nový mrav (smích)


Myslíš, že současný kádr má šanci se porvat o setrvání v B-třídě?

Podle tréninkových dávek to vypadá, že šanci máme nebo se o ní alespoň popereme. Uvidíme, co nám ukážou přátelská utkání. Na mladých je vidět zápal a to je dobře, mají chuť a chtějí se o to poprat s námi.

 

Jsi v týmu jeden ze služebně nejstarších, změnil bys něco?

Změnil bych možná postavení některých hráčů v poli např. Koudelu posunout ze stopera na jinou pozici, myslím si, že hráč jeho kvalit je tam, takzvaně zabytý.  Útok by mu určitě slušel lépe.  Hra by se také měla změnit s příchodem Matouše, což by Jakubovi mohlo právě v útoku svědčit, jak za starých časů, kdy byl postrachem všech týmů v okresním přeboru.

 

Tím, že jsi u týmu už několik sezón, můžeš dobře srovnat uplynulé letní přípravy, která se ti z nich zatím zdá nejlepší?

Určitě tato příprava před B-třídou je nejlepší, tréninky jsou pestré a trénujeme ve velkém počtu což je právě ten největší rozdíl od příprav v okresním přeboru, tam byl od většiny hráčů slabý přístup v docházce na tréninky.

31.07.2012 11:45:56
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one