uvodni.jpg
Křesetice "B"  - Jiskra Zruč "B"    3:1  ( 0:1 )

Branky : 2x R. Šafránek, Gygal - 35. Cudlín

Sestava: Sochůrek - J. Váňa, Havrda, Hájek, Prošek - Šindler, Němec, Z. Louda, Veselý - Cudlín, Vlasák   Střídání: Přenosil, Kozel


AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA MILANA KOZLA:

"Kluci pracovali první poločas dobře, Křesetice nepustili do žádné vážnější šance, až na jedno břevno po nakopnutém balónu, kdy Sochůrek však v klidu kontroloval. Ujali jsme se vedení po pěkné kombinační akci Šindlera s Cudlínem, kdy druhý jmenovaný poslal míč nekompromisně do sítě 0:1.
Druhá půlka už byla vyrovnanější, domácí přidali na agresivitě a nutili naše hráče k chybám.
V 65. minutě však přišla desetiminutovka, kdy naši hráči nepochopitelně zazmatkovali a po vlastních chybách dostali tři branky. Nejdříve zazmatkoval Havrda s Veselým, kdy volný míč ve vápně nedokázali odkopnout. Domácí útočník se ho zmocnil a vystřelil, Sochůrek však stačil ještě zakročit, ale odražený míč Křesetice do prázdné branky už uklidily. Druhá branka padla po ztrátě míče ve středu pole, kdy domácí podnikli rychlý brejk a bylo to 2:1. Dovršení krušné desetiminutovky, zařídil Váňa, který chyboval na levé straně obrany, domácí podnikli opět rychlý brejk a bylo hotovo 3:1!
Bohužel to byly tři chyby, které nás stály body. Domácí už se k žádné vážnější šanci nedostali.

Jako muže utkání bych určil Lukáše Hájka, který dobře pracoval pro tým a neprohrál jediný míč."

22.08.2009 23:06:42
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one