Jiskra Zruč "B" - Záboří n. Labem  4:4  ( 3:2 )  6:5 pen.

Branky:
2x Kozel, Veselý, Hájek - 2x Dav. Hollas, Šanc, Cimr
Rozhodčí: p. Jonáš
Sestava Zruč B: - Svoboda - Prošek, Hájek, P. Jelínek, Svatoš -  Zachariáš (M.Váňa), Petružálek, Tvrdík, Viktora - Kozel, Veselý

Zruč – Rezerva Jiskry odehrála své první působení v poháru OFS s kombinovanou sestavou.

Vzájemné oťukávání brzo šlo stranou a na řadu přišly šance.  Jiskra se opět trápila v koncovce a tak udeřili hosté, kdy se po rychlém brejku ujali vedení! Jiskra naštěstí byla trpělivá a pokračovala ve stejné hře jako na začátku utkání. Vedení hostů tak netrvalo dlouho! Po přihrávce Tvrdíka se zblízka pod břevno prosadil Kozel.  Hosté byli první poločas velmi produktivní, další jejich brejk v polovině první půle proměnil hostující útočník a tak poslal hosty opět do vedení. Jiskra tentokrát čekala o chvilku déle, ale dočkala se, to se opět ve vápně prosadil Kozel 2:2! Na konci poločasu se Jiskra dostala do vedení, to mezi hostujícími obránci prokličkoval Veselý a upravil poločasové skóre na 3:2!

Druhý poločas začali aktivněji hosté, kteří si vytvářely nebezpečné šance. Ale ten kdo vstřelil branku byla Jiskra. Hájek se postavil k trestnému kopu a z 35 metrů poslal míč od tyče do branky 4:2! Branka jako by srazila hosty na kolena. V pohodě hrající Jiskra kontrolovala utkání. Až v závěru se na bedra zručných snášela nezodpovědnost a pouštěli tak hosty do nebezpečných situací.  Naštěstí hosté nemířili přesně. Snížit se jim podařilo až v 80. minutě po chybě brankáře Svobody, který svůj odkop poslal na kopačku hostujícího hráče a ten už neměl problém zavěsit do prázdné branky. Vyrovnání přišlo tři minuty před koncem zápasu.  Svoboda opět nedokázal odkopnout míč a hosté trestali a vyrovnali na 4:4! Následné pokutové kopy už Jiskra zvládla, rozhodující penaltu proměnil Tvrdík.