Kaňk "A"+"B" - Jiskra Zruč "B"   1:1  ( 0:1 )

Branky :
Prošek z pen.
Sestava Zruč: Kozel - J. Váňa, L. Hájek, P. Jelínek, L. Havrda - Janda, Z. Louda, Tvrdík, Zachariáš - Cudlín, Prošek - Pejša
Kutná Hora - V pátek večer vyrazila rezerva Jiskry na umělou trávu v Kutné Hoře k sehrání přátelského utkání s týmem Kaňku. Už při dohadování zápasu, tým Kaňku upozorňoval, že dorazí s kombinovanou sestavou A-týmu a B-týmu. A jak řekli tak se stalo, tým Kaňku byl poskládán padesát na padesát, právě z techto hráčů.
Jiskra dorazila skoro komletní, však bez žádých posil. A tak právě proto, tento zápas měl být největší prověrkou před vypuknutí hlavní soutěže.
První poločas se dal nazvat vyrovnaným. Hráči Kaňku dobře kombinovali, ale ke střelbě se však nedostali. Nejvážnější šancí Kaňku byl obranný odkop Jelínka, který putoval jen těsně pravé tyče.
Jiskra hlavně hrála přes svého nejlepšího střelce Cudlína, který často provětrával obranu hostů. Jeho největší šancí v první půlce, byl právě průnik po levé straně až do vápna, kdy tváří tvář před brankářem hostí volil razanci. Brankář Kaňku však výborným zákrokem vyrazil těsně nad břevno. V této chvíli, byla Jiskra lepším týmem a vytvářela si šance. Zachariáš byl jen kousek od gólu, kdy po dlouhém autu Cudlína tečoval míč na branku a nadělal tak velké problémy branaři Kaňku. Z další vážnější šance se už Jiskra ujala vedení. Po kombinaci Tvrdíka s Cudlínem se dosta  před brankáře Prošek, při následné kličce brankář hostí Proška fauloval a pískala se jasná penalta. O tu si řekl právě foulovaný Prošek, a střelou k tyči poslal Jiskru do vedení 1:0!
Po vstřelné brance, pokračoval Kaňk v nátlakové hře, ale obrana včele s Petrem Jelínkem pracovala dobře. Přicházely i šance Kaňku, ale se střelami ze střední vzdálenosti si však Kozel poradil.
Tak první poločas Jiskra uhájila jednobrankové vedení.
Druhý poločas začal velkou Cudlínovou šancí, kdy opět upláchl svému strážci na levé straně, ale opět volil razanci a jeho střela z deseti metrů skončila na břevně. Ale to bylo v podstatě ze strany Jiskry ve druhé půlce vše. Bylo znát, že první poločas stál spoustu hráčů hodně sil a projevila se tak nedostatečná kondice. Kaňk kontroloval utkání, brzy mohl také vyrovnat, ale branka nebyla uznána kůli offsidu. Kaňk, který díky spojení A-týmu s B-týmem rotoval stále několik hráčů, pokračoval v nátlaku. Dvakrát musel zasahovat Kozel, pak jednou Kaňkovští přestřelili opuštěnou branku. Vyrovnání přislo v polovině druhé půle. Kdy obrana chybovala, Kozel stačil jestě střelu prvního hráče Kaňku zneškodnit, ale na dorážku už nestačil 1:1! Kaňk branka nakopla, a dobrou kombinací přehrávali středovou řadu našeho týmu. Však k závěru utkání i Kaňkovštím docházely síly a tak se i Jiskra dostala před branku domácích, ale přes náznaky šancí si už nedokázala vytvořit šanci vyloženou.
Zápas tedy skončil remízou 1:1. Pro Benfiku, by tento zápas mohl znamenat, že pokračuje v trendu dobrých výkonů a dokázala se vyrovnat kvalitnějšímu soupeři.
Už příští týden čeká B-tým zápas v sobotu a v neděli, kdy se nejdříve utká letos poprvé na přírodní trávě v Kožlí a následný den v Hulicích.