uvodni.jpg

1. přátelské utkání

 
Kožlí "B" - Jiskra Zruč "B"  2:1  ( 0:0 )

Branky Zruč: 65. Fanta
Rozhodčí:
Sestava Kožlí B: 
Zruč B: -
Jíra - Prošek, Kozel, Váňa, Svatoš, Viktora, T. Louda, Z.Louda, Zachariáš, Vosyka, Cudlín, Fanta 

Kožlí – Při sobotním odpoledni rezerva Jiskry vyrazila na svůj první přátelský zápas. V podstatě v kompletní sestavě hrálo s domácíma více než vyrovnanou partii.

Zápas začal opatrně, Jiskra vyčkávala a domácí se tlačili do šancí. Po vzájemném oťukávání se poprvé připomněli domácí, kteří však svou příležitost nevyužili. Festival zahozených šancí započal Fanta s Cudlínem, kteří se předháněli celý zápas v tom, kdo nepromění tu nejvyloženější šanci a že si jich Jiskra nevypracovala málo. Ti, kteří těmto hráčů šance vypracovali už nevěděli jak jim pomoci k nemohoucnosti. Však i domácí měli šance, ale Jíra ve zručské brance nemusel zasahovat tak často jako protějšek v brance Kožlí.

Druhý začal ve stejném duchu jako ten první. Jiskra si vypracovala další šance, které ovšem skončili na domácím brankáři. Ujala se až náhra od Zachariáše, na kterou si za beky naběl Fanta a k tyči vstřelil vedoucí branku Jiskry! Po obdržené brance Kožlí přidalo na aktivitě a nutilo hráče domácích k chybám. Vyrovnání přišlo o deset minut později to se domácí hráč z trestného kopu trefil parádně, šibenice od tyče se opravdu moc chytat nedá.  Domácí nepřestávali v aktivitě a zaslouženě se dostali do vedení po rohovém kopu 2:1! Jiskra se v závěru snažila vyrovnat, ale sil už moc nebývalo. A tak domácí svůj jednobrankový náskok uhájili.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.08.2010 11:51:35
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one