uvodni.jpg

10. KOLO III.třídy

zleby_BLACK.jpg
Spartak Žleby - Jiskra Zruč "B"  5:2 (3:2)

Branky: 2x Hronek, Bláha, Kubát, Němec - Viktora, Cudlín

Sestavy: Spartak Žleby: Podaný - Ronovský, Šindelář, Kubát, Trekoval - Bláha, Linhart, Forman, Arient - Horák, Hronek

Jiskra Zruč "B": Svoboda - Brabec, T. Louda, Kovařík, J. Váňa (45. J. Havránek) - Mojžíš (65. Zachariáš), Viktora, Vosyka, Havel - Fanta, Cudlín (55. Pejša)
V sobotu odpoledne vyrazila Jiskra v plné sestavě do Žlebů, kde se utkala se sestupším z okresního přeboru.

Domácí však po celý zápas byli lepším a důraznějším týmem. Jiskra na začátku neproměnila své šance Fantou a Cudlínem, tak udeřili domácí, kteří využili chybu Zručské obrany a Hronkem se dostali do vedení. Po vstřelené brance Žleby poprvé a naposledy polevily a Jiskra trestala dvěma brankami. Nejdříve Havel krásně posadil centr na hlavu Viktory a poté Cudlín v brejku procedil míč do sítě – 1:2.
Domácí se však brzy otřepali. A nedávali vydechnout Zručské obraně. Do poločasu, tak skóre otočili a šli do kabin spokojenější.

Ve druhé polovině domácí stupňovali tempo a zaslouženě vstřelili dvě branky a konečných 5:2. Jiskra až v závěru měla šance, kdy nejdříve střílel nad Vosyka, poté střídající Zachariáš tradičně zahodil svou šanci a Loudovu slabou střelu sebral Žlebský Podaný.

Jiskra si tak po dvou vítězstvích připsala porážku, kterou však bude chtít odčinit příští týden v neděli, kdy na pažit do Zruče přijede další sestupší z okresního přeboru tým Křesetic. Utkání začíná ve 14:00h.

ZDROJ VIDEA: spartakzleby.cz

OSTATNÍ VÝSLEDKY

Bratčice - Sedlec B 0:3

Křesetice - Hlízov 6:0

Tupadly B - Č. Janovice 2:0

B. Podolí B - Suchdol B 2:5

Chotusice - Záboří 3:1

Paběnice B - Kluky 1:1 .

29.10.2013 12:00:05
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one