uvodni.jpg

11. KOLO IV. třídy sk. B

facr.jpg
Jiskra Zruč “B“ – SK FK Miskovice 1:2 (0:2)

Branky: vlastní - Chvála, Štěpán

Sestava: Jiskra Zruč "B": Svoboda – J. Váňa, Sahula, Hájek, Borek – M. Váňa, Sochůrek, Janda,  P. Jelínek - Bareš, Cudlín. Střídal: Fanta, Kovář

Miskovice: Strbík – Herout, Krejza, Podolák, Najbrt – Bohouňovský, Kruliš M., Chvála, Klečák – Štěpán, Kruliš O.  střídali Herout Mich., Březina.
Zdroj: http://skfk-miskovice.webnode.cz/news/zruc-n-s-miskovice/
 
Hosty z Miskovic čekal velmi náročný zápas se soupeřem, který nepatří mezi jejich oblíbené, se Zručskou Jiskrou obvykle nebodují, proto si stanovili cíl odvézt si z horké půdy alespoň bod. Nakonec se podařila nadstavba a hosté si připsali body hned tři, výhra se ale nerodila lehce. Prvořadý úkol bylo uhlídání střelce Zruče Cudlína, který má velice slušné statistiky z posledních zápasů a to se podařilo. První gól padl nečekaně a brzo, Chválova střela se snesla z velké výšky, domácí gólman situaci podcenil a míč ho přeloboval k údivu všech přítomných. Druhý gól přidal Štěpán po doražení střely Bohouňovského, která skončila na tyči.
 
Ve druhém poločase přišlo zlepšení domácích borců, ale domácí Kovář v dobré pozici minul. Utkání se však zbytečně přiostřilo a výsledkem byla často přerušovaná hra a zákroky bez úmyslu hrát míč z obou stran. Na ostřejší zákrok také doplatil Cudlín, který hned po obdržené žluté kartě rozmrzele opustil hřiště. Třetí a rozhodující gól nepřidal po dobrých náznacích Štěpán ani Kruliš M. a tak přišlo drama. V 84min. domácí zahráli rohový kop na bližší tyč, Strbík zákrokem trefil bránícího Herouta a ten si nezaviněně vsítil vlastní gól. Ve zbytku utkání se domácí tlačili do útoku, ale nic krom jalového tlaku nepředvedli.
 


.
03.11.2014 10:48:42
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one