Zbraslavice "B" - Jiskra Zruč "B"  4:0 (1:0)

Branky: Kakáček 2, Kunta, Hanousek
Zruč n. S. B: Borek - Sahula, Janata, Havrda, Kovařík - T. Louda, Z. Louda, Vosyka, Zachariáš (Prošek) - Cudlín (Kozel), J. Váňa
Při nedělním odpoledni vyrazila Jiskra k prvnímu celku tabulky.
Benfika byla oslabena o Vlastu Tvrdíka, Zbyňka Fantu a Standu Viktoru, ale hlášen byl velký návrat Fandy Janaty.
První poločas byla Jiskra aktivnějším týmem a dostávala se i do šancí. Však nejlepší střelec A-týmu Cudlín, tentokrát v koncovce zklamal. Jiskra byla odvážnější, ale obrana Zbraslavic byla kompaktní a všechny zručské výpadky uhlídala. Domácí se ujali vedení ke konci první půle, kdy se opřel do míče domácí hráč a k tyči zavěsil přesně 1:0!
Druhý poločas začal opět náporem Jiskry. Nejdříve se tísněný Cudlín snažil přehodit brankáře domácích, ale mířil kousek nad. V druhé větší šanci se ocitl Sahula, který pálil po závaru jen do rukavic brankáře.
Jiskra se snažila, ale přesto neodvrátila další branku, to po dalším náhodném odrazu napálil pěknou ranou na vzdálenější tyč domácí útoční. Borek ve zručské brance byl bezmocný.
Druhá branka srazila Jiskru na kolena. Domácí se tak dostali konečně ke své hře, kdy v pohodě kontrolovali utkání. Jiskra měla náznaky, ale už nebyla tak nebezpečná jako v první či v začátku druhé půle. Proto domácí přidali ještě dvě pěkné branky a upravili skóre na hrozivých 4:0. Výsledek však neodpovídal hře, a tak se Benfika pokusí o své síle přesvědčit rezervu Malína na svém stadióně již tuto neděli.