uvodni.jpg
Jiskra Zruč "B" - Malín "B"  4:2  ( 2:0 )

Branky Zruč:
2x Fanta, Hájek, Kozel - Poklop, Šťastný
Rozhodčí: p. Jonáš
Sestava Zruč B: Kořínek - J. Váňa, Janata, Hájek, Kovařík - Veselý, Vosyka, Z.Louda, T. Louda - Kozel, Fanta Střídal: Tvrdík
Při nedělním odpoledni dorazila na horkou půdu rezerva Malína. Postavení v tabulce dávalo do role favorita domácí Jiskru, která po kruté porážce ve Zbraslavicích potřebovala nutně bodovat.
Jiskra počítala absence, chyběl Prošek, Viktora, Havrda, Zachariáš, Cudlín.
I přesto se od začátku do soupeře zakousla a dlouhé minuty nepustila hosty na vlastní polovinu. Bylo jen otázkou, kdy vstřelí první branku. Ještě předtím však s chutí hrající Vosyka nastřelil břevno Malínské branky. A tak se stal prvním střelcem utkání Lukáš Hajek, který nekompromisně napálil bodlem míč do šibenice 1:0! Po této brance Jiskra polevila a nechala hrát hosty, ty se však k žádné pořádné šanci nedostali. Až v závěru si hosté vypracovali vyloženou šanci, tu však zahodili. A tak Jiskra trestala, po centru Veselého na dvakrát zakončil Fanta! Po této brance ukončil rozhodčí Jonáš první půlku.
Na druhou polovinu už jsem nebyl, ale dle infa se druhou polovinu hrál vyrovnaný zápas. Jiskra hlavně hrozila z rychlých brejku, kdy se hráči střídali v zahazování šancí! Na 3:0 zvýšil povedenou střelou Kozel. Hosté pak po chybě obrany snížili na 3:1. Jiskra však kontrolovala druhou brankou Fanty na 4:1. Poslední slovo si však vzali opět hosté, kteří z přímého kopu upravili na konečných 4:2!
08.04.2011 09:38:40
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one