uvodni.jpg
Hlízov  - Jiskra Zruč "B"   2:3  ( 1:2 )

Branky Zruč: 2x Fanta, Cudlín z pen.

Rozhočí:
Sestava:
Zruč: Kozel - Svatoš, Hájek, J. Havránek, Prošek - T. Louda, Z. Louda, Tvrdík, Zachariáš  - Fanta, Cudlín

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

Hlízov – Při sobotním odpoledni dorazila rezerva na Hlízovské hřiště. K údivu všech trávník byl v parádním stavu, kdy mu dopomohla nemalá rekonstrukce a umělá závlaha.

Ještě ve Zruči se dohrávaly hráčské šachy, trenér Kozel bojoval o střelce Cudlína, kterého si chtěl stáhnout A-tým pro svůj zápas v Sedleci. Cudlín sice zůstal, ale i tak jsme postrádali Jandu a Jardu Váňu.

Zápas začal nástupem Jiskry, kdy se rychle ujala vedení 2:0. Nejdříve se Fanta prosadil po samostatné akci a následně byl faulován ve vápně Cudlín, který s přehledem pod břevno zakončil na 2:0. Domácí pokračovali v nátlakové hře a brzy se jim po chybě obrany podařilo snížit na 2:1! Poté přišel jeden sporný aut od kterého neustále domácí komentovali každý výrok rozhodčího a zákroky našich hráčů. Bohužel zákroky domácích byly až někdy brutální. I přesto Jiskra dokázala vstřelit další branky, díky T. Loudovi a Zachariášovi, jenže domácí pomezní byl proti a praporek zvedal jako by byl někde na nádraží.

Druhá polovina pokračovala ve stejném duchu jako půlka první. Plno řečnění ze strany domácích a nebezpečných střetů. I přesto se domácím povedla jedna akce, která skončila na tyči zručné branky. Toto byl v podstatě nejdůležitější okamžik druhé půlky, kdyby domácí srovnali, mohlo se dít s výsledkem cokoli. Celou druhou polovinu hosté bránili a vyráželi do nebezpečných brejků, který však opět „poctivě“ zachytával domácí pomezní. Jiskra pozorně bránila a nepouštěla domácí do vyložené šance. Nejlepší zbraní proti pomeznímu, byli samostatné akce. Jiskra jich měla nespočet, ale až ta z konce utkání měla gólovou příchuť. Fanta udělal z domácích obránců kuželky a podél brankáře zavěsil a uklidnil tak rezervu dvoubrankovým vedením. V závěru už to byl jen zoufalý tlak domácích, kteří neunesli porážku na domácím hřišti. Ke korekci výsledku přišlo v devadesáté minutě, kdy překonaného Kozla ve Zručské brance trochu zbytečně zastoupil rukou Zdenda Louda, který byl vyloučen. Nařízenou penaltu Milan Kozel chytil, ale na dorážku byl krátký 2:3! Během dalších minut, rozhodčí utkání ukončil. A tak Jiskra uhrála důležité tři body. A drží tak stále krok s vedoucí Sedlecí.   

18.04.2010 11:22:56
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one