uvodni.jpg
Sokol ČJ.jpg
Jiskra Zruč "B" - Červené Janovice 2:0  (1:0)

Branky: 22. Tomáš Cudlín (p.  k.), 79. Lukáš Hájek

Sestava: Zruč nad Sázavou B: Cudlín - Prošek, Janata, Hájek, Svatoš - Zachariáš (C), Koudela, Vosyka , Kozel - Fanta, Kohout. 
Text a foto: Josef Tůma

Zruč nad Sázavou - Béčko Jiskry Zruč nad Sázavou zvládlo druhé jarní utkání IV. třídy, skupiny B, v domácím prostředí opět na jedničku, když porazilo lídra tabulky Sokol Červené Janovice a snížilo jejich náskok v čele soutěže o tři body.

V prvním poločase bylo na borcích obou celků znát, že nejsou ve své kůži, na hřišti se moc neznali a hledali se. Důvodem byla malá účast hráčů základních sestav, sešlo se jich na každé straně jedenáct bez možnosti střídání (u domácích marodka a odjezdy hráčů za jinými účely). Vázla nahrávka a o nějaké kombinaci nebyla řeč. Přesto hostující celek zahrával několik trestných kopů, ovšem bez využití. Ve 22. minutě odpískal sudí Rezler pokutový kop proti hostům, když Filip nedovoleně atakoval domácího Kohouta. Penaltu zahrával brankář Cudlín a míč bezpečně uklidil do branky gólmana Valenty - 1:0. Hostům se nedařilo, byli roztěkaní, ale v posledních šesti minutách byli lepším týmem. Vytvořili si ve 40. a 41. minutě dvě příležitosti, ale nevyužili je, Cudlín byl na svém místě.

Ve druhém poločase se snažili hosté vyrovnat, ale kolmé přihrávky za obranu nenacházely adresáta. Přesto si vytvořili šance, na jejich konci byl opět vynikající brankář Cudlín. V polovině druhé části hry se hosté více vysunuli dopředu a domácí toho brzy využili, ale Kohout nedokázal po souboji s Josefem Červinkou míč usměrnit do sítě. To se podařilo až v 79. minutě, kdy po rychlé pěkné brejkové akci se prosadil Hájek -2:0. Na jednobrankový rozdíl mohl následně upravit o minutu později Vavřina, ač sám před brankou, Cudlína opět nepřekonal. Poté se začali hosté potýkat s morálkou, diskutovali, ale domácímu celku se již skórovat nepodařilo, přestože šance byly. Závěr už se jen dohrával, hosté dokonce o deseti, neboť jim odešel ze hřiště svévolně se svlečeným dresem hráč Josef Červinka.
IMG_0555.JPG
IMG_0498.JPG
IMG_0603.JPG
dalsi foto.jpg

Zbýšov B - Štrampouch 7:5

Zbraslavice B - Křesetice B 4:1

Soběšín - Malín B 2:3

Nepoměřice - Suchdol C 4:0

Malešov B - Močvice 2:2

22.04.2013 22:28:10
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one