uvodni.jpg

19. KOLO III. třídy

sedlec_black.jpg
Jiskra Zruč “B“ – Viktoria Sedlec B   4:1 (1:1)

Branky: P. Jelínek, Viktora, Martiňák, Bareš - Volenec

Rozhodčí: Oldřich Jonáš

Zruč nad Sázavou B: Jíra – J. Váňa, Havránek, Hájek, Kozel - Sochůrek, Martinák, Viktora, Hluchý – Patrik Jelínek, Zachariáš (Bareš).

Sedlec B: Drtina - Bouma, Martin, Andrašík, Novák – A. Košátko, Spáčil, D. Košátko, Kolda - Volenec, Stolín. Střídali: Jiráň, Svoboda, Doležal.
Benfika nezačala vůbec dobře a brzy prohrávala po brance Volence, který z bezprostřední blízkosti prostřelil Jíru. A i nadále byli hosté pohyblivější a spalovali šanci za šancí. To se jim však stalo osudným. V 45. minutě napřáhl z poza vápna Martinák a nachytal Vokouna v Sedlecké brance – 1:1.
 
Jak jiskra zakončila první půlku, tak ji i začala, kdy se po odrazu dostal míč k Jelínkovi, který zvýšil v 47. minutě na 2:1. Rezerva Viktorky, byla opařená a už nebyla tak aktivní jako první půlku a Jiskra trestala. Kdy třetí branku připravil Barešovi Hluchý, který do prázdné branky navýšil Jiskry náskok už na dvoubrankový. Poslední pomyslný hřebíček do rakve zarazil Viktora, to z přímého kopu propálil Vokouna, který se musel ze svého zákroku červenat -4:1
 
Jiskra tak zvládla existenční zápas, který ji dává, alespoň malou naději na záchranu. Benfika v podstatě hraje každý zápas „PLAY-OFF“ proto opět musí v sobotním zápase v Záboří bodovat naplno.
Ostatní výsledky:
Hlízov - Záboří n. L.  8:3
Č. Janovice – Bratčice  2:2
Tupadly B – Křesetice  2:2
Zruč n. S. B - Sedlec B  4:1
Kluky – Chotusice  1:2
Suchdol B - Paběnice B  1:0
Bílé Podolí B – Žleby  4:1
.


.
30.04.2014 11:08:02
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one