uvodni.jpg
  Jiskra Zruč "B"  - Vi. Sedlec   4:3  ( 3:1 )

Branky : 2x Cudlín, Z. Louda, Prošek - 2x Hvězda, Jiráň

Sestava:ZRUČ: Sochůrek - J. Váňa, Havrda, Hájek, M. Havránek - Šindler (Zachariáš), Němec, Z. Louda, Kozel (Prošek) - Cudlín (Vlasák), M. Havel 
SEDLEC: Bartoníček-Hadrovský-Šrámek,Andrašík,Plechata-Němec M.,Vopatřil,Hvězda,Němec P.- -Stolín,Košátko 
ČK: 70. Svoboda (Sedlec)

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
PÁR FOTEK NALEZNETE ZDE

Zruč – Při svém prvním domácím zápase se střetla Jiskra s celkem Viktorky Sedlec. Rezerva se minulou pul sezonu opírala hlavně o domácí zápasy. Kdy vždy naplno bodovala, až nezápas s Malešovem, kdy si soupeř odvezl všechny tři body.

Domácí utkání se Sedlecí začalo náporem Jiskry, která se brzy ujala vedení 2:0 po brankách Cudlína. Vše vypadalo, že Sedlec si odveze ze Zruče pěkný debakl. Však to byl velký omyl. V polovině první půlce ještě zachraňoval Sochůrek, kdy střelu Sedleckých vytáhl na tyč, však dalším zachraňoval jistý gól jen vyražením do břevna a z dorážky Sedlec snížila 2:1. Hra se vyrovnala, Sedlec hrozila ze standardních situací, a Jiskra zas rychlými brejky, jeden do přestávky ještě vyšel, kdy Zdenda Louda poslal míč podél brankáře do sítě 3:1.

Druhá polovina začala náporem Sedleckých, Sochůrek ve Zručské brance si dobře zachytal. Snížení však přišlo brzy po změně stran. Po trestném kopu mířil hlavou do sítě Hvězda 3:2! Jiskra se snažila, ale své šance nedokázala proměnit. Až střídající Prošek vyslal z šestnáctky koníkem střelu, která brankáře hostí překvapila a skončila v síti 4:2! Hosté to, ale nezabalili a brzy opět snížili na 4:3. Utkání se dohrávalo ve vysokém tempu, Sedlec měla šanci na vyrovnání, ale břevno Jiskru zachránilo.  

31.08.2009 11:01:43
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one