uvodni.jpg
Jiskra Zruč "B" - Hlízov  1:0  ( 0:0 )

Branky: 46. Menšík

Sestava: Sochůrek - M. Sindler, L. Havrda, L. Hájek, J. Váňa - J. Kružík,  Z. Louda,  M. Kozel, T. Veselý,  - J. Prošek , L. Menšík

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

Zruč – Za ideálních podmínek a ideálně připraveného hřiště sehrála rezerva Jiskry důležitý zápas.

Jiskra hlásala plnou marodku, a tak opět nebyl tým kolem kapitána Havrdy kompletní. Zranění hlásil Cudlín, Zachariáš, Janda, T. Louda, Pejša, naopak po jedno-zápasové pauze se vrátil Milan Šindler. Trenérovi Lejnarovi se tedy udělalo dosti vrásek s tím, jak sestavit ideální jedenáctku.Nakonec se vše podařilo a mohlo se začít hrát.

První poločas asi diváky nenadchnul, odehrával se hlavně ve středu hřiště s protiútoky hostí. Tím, kdo se tlačil vpřed byla Jiskra, ale k žádné pořádně šanci to nevedlo.

Druhá půlka začala pro Jiskru velmi dobře, to už však se přeskupily řady rezervy. Z útoku do obrany se posunul Prošek, místo něho se posunul na hrot aktivní Louda a byl to právě on, který začal první gólovou akci. Nejdříve se Šindlerem vyšachovali hostující beky, kdy pak Louda ze strany poslal prudký míč do vápna, kde stál Kružík. Jeho teč brankář ještě vyrazil jen k Menšíkovi, který už do prázdné branky neměl problém míč uklidit, 1:0!!

Jiskra se i nadále tlačila vpřed, snažila se kombinovat, ale chyběla už finální nahrávka. Domácí v závěru zachránil několikrát výborně chytající Sochůrek. Snaha hostujících však už k ničemu nevedla a tak se rezerva mohla opět po třech zápasech radovat z třech bodů.

09.05.2009 11:16:50
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one