uvodni.jpg
Nové Dvory "B" - Jiskra Zruč "B"   2:1  ( 0:1 )

Branky:
Melezínek, Čálek - K. Petrů
Rozhodčí: OFS Kolín
Sestava Zruč B: Kozel - Hájek, Viktora, Kovařík, J. Váňa - K. Petrů, Zachariáš, Vosyka, Smutný - Cudlín, T. Louda

Zajímavý zápas sobotního odpoledne sliboval duel B- týmu Nových Dvorů a Zruče nad Sázavou.
Domácí tým v jarní části ještě nenašel přemožitele a ani proti o postup bojující Jiskře Zruč B, nechtěl ztratit. Vypomohl si dvěma hráči z A-týmu, gólmanem Černým a elitním okresním obráncem, Lukášem Zeleným. Hosté též
posílili a to o Kamila Petrů a ostrostřelce, Tomáše Cudlína.

Do zápasu vstoupil aktivněji hostující celek a zdálo se, že bude jen otázkou času, kdy zúročí svoji převahu. Přesto domácí v čele s výborně chytajícím Černým dlouho odolávali. Jednou je zachránil od inkasovaného gólu ofsajd, který hlavní rozhodčí odpískal k velkému údivu hostí. Jenže hosté ve své aktivitě nepolevili a odměnou jim byla branka Kamila Petrů. Leč další slibné akce zůstaly nevyužité a do druhého poločasu Zruč vstoupila s hubeným náskokem jedné branky. V druhém poločase místo doražení soupeře, se začala strachovat o výsledek a trest přišel, když domácí tým využil svých šancí stoprocentně. Nejprve si Melezínek ve vápně zpracoval míč na prsa a obstřelil Kozla, aby pak M. Čálek dokonal obrat. Domácí svou výhrou udělali radost nejen sobě a svým příznivcům ale i okolnímu Hlízovu a Chotusicím, bojujícím právě se Zručskou reservou o postup do 3. třídy.
 

Vyjádření vedoucího týmu(Jiskra) Z.Loudy: „ Zápas jsme si prohráli sami neproměněním spousty šancí, naopak domácí dali dva góly z ničeho. Ale to je fotbal! Co mě nejvíce mrzí, tak to je přístup hráčů, kteří se nezúčastnili dnešního zápasu a dali přednost svým zálibám na úkor spoluhráčům.

21.05.2012 18:37:09
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one