uvodni.jpg
 Kaňk "B" - Jiskra Zruč "B"   0:1  ( 0:0 )

Branky: 70. Cudlín
Rozhodčí: p. Kučera
Sestava Kaňk: Fillo - Sýs, D. Matz, Koten, Mašín - Lenc, Zrzavý, Černý, Stránský - Komárek, R. Matz
Zruč: Svoboda - Prošek, P. Jelínek, Hájek, Kozel - Janda, Petružálek (Pejša), Z. Louda, T. Louda - Zachariáš, Cudlín
VIDEO ZE ZÁPASU ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
FOTKY ZE ZÁPASU ZDE + DALŠÍ FOTKY ZDE

Jiskra měla trochu potíže se sestavou. Omluvil se Sochůrek, Fanta, Brož, Tvrdík. A tak těsně před odjezdem bylo na stadióně 10 lidí. Naštěstí našemu týmu pomohl brankář Svoboda a přijel i Tomáš Louda. A tak se vyrazilo směr Kaňk.

Benfika potřebovala bodovat, Kaňk mohl a podle toho vypadalo celé utkání. Kdy Jiskra bušila do domácí obrany, ale do vážnějších situací se nedostávala. Největším nebezpečím pro nováčka v bráně kaňku, byly trestné kopy Cudlína. Ale domácí Fillo se s tím výborně vypořádal a všechny pokusy Cudlínovi pochytal.  Kaňk také vážněji neohrozil Svobodu ve zručské brance a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu, Kaňk trochu posílil střelcem Reisem a snažil se zápas otočit na svou stranu. Jenže obrana pracovala dobře. Zkušenosti Petra Jelínka byly znát, kdy soupeře vždy pohotově vystál a dobře četl hru. Postupem času Kaňku docházely síly, a Jiskra vycítila šanci. Při vysunutí Kaňku při snaze udeřit, jiskra přeřadila na brejky. Cudlínovi průniky dokázala obrana kaňku ještě přerušit, ale na akci Petružálka, které ho vysunul Prošek Kaňk nestačil reagovat. Ten se prohnal kolem svého strážce a poslal zpětnou nahrávku na volného Cudlína, který se v těchto situacích nemýlí.

V závěru Benfika očekávala tlak domácích, ale ten už se nekonal. Vysoké tempo a bojovné utkání bralo hodně sil. Ale to je přesně to, co mladým dravým hráčům Benfiky vyhovuje.  Jiskra tak kontrolovala poslední minuty a připsala si důležité tři body.

Příští utkání Jiskra odehraje doma proti čtvrtému celku tabulky. Neváhejte tak podpořit náš tým.

14.05.2010 17:42:35
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one