uvodni.jpg
Suchdol_black.jpg
Suchdol  "C" - Jiskra Zruč  "B"  0:3 (0:1)

Branky: Smutný, Kozel, J. Váňa

Sestava: Havel - J. Váňa (C), Z. Louda, Kovařík, Brabec - Kozel, Martinák, Zeman, Svatoš (20. T. Louda) - Cudlín, Smutný (45. J. Havránek)
Suchdol – Při středečním odpoledni vyrazila Jiskra k dohrávce 21. kola na hřiště posledního Suchdola.
Nováček soutěže byl pro Jiskru velkou neznámou.

Úvod utkání podle toho vypadalo, kdy domácí mladíci byli aktivnější, a snažili se tabulkového favorita překvapit. Prvotní nápor Jiskra ustála a sama odpověděla vstřelenou brankou, Martinák naservíroval míč Smutnému, který přes beka propálil domácího brankáře – 0:1! Po vstřelené brance začala být Jiskra nebezpečnější, ale scé další příležitosti neproměnila.

Druhý poločas už byl hlavně v režii zručského „béčka“, sám Cudlín měl na kopačce tři branky, ale tentokrát klid nezachoval a nechal tak vniknou Suchdolského strážce svatyně. Druhou branku připravil pro Kozla - Zeman, to prvně jmenovaný podél brankáře zvýšil náskok Zručských fotbalistů – 0:2!. Třetí branku vstřelil kapitán Jaroslav Váňa, který prošel přes polovinu hřiště a ranou na přední tyč vymetl šibenici domácí branky – 0:3!

Jiskra tak urvala další důležité body. Už tuto sobotu, ale opět zajíždí na venkovní hřistě do Miskovic, kde se od pěti hodin střetne s domácím celkem.
..
22.05.2013 22:39:44
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one