uvodni.jpg
Jiskra Zruč "B" - Kaňk "B"  3:1  ( 0:0 )

Branky Zruč: Menšík, Vlasák, Vlastní - Sýs

Sestava: Sochůrek - J. Prošek, L. Havrda, L. Hájek, J. Váňa ( L. Menšík ) - M. Sindler, T. Veselý, L. Vilimovský ( M. Němec ), L. Zachariáš  -  T. Cudlín ( V. Přenosil ), I. Vlasák

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

Byl to zápas dvou poločasů, první půlka byla v režii hostů, kdy po chybách zručské obrany mohli jít hosté do tříbrankového vedení, je třeba i poděkovat dorostenci Sochůrkovi ve zručské brance, kdy vytáhl dalekonosnou střelu mířící přímo do šibenice a za pochytání dalších slibných příležitostí hostů.
Jiskra sice na začátku prvního poločasu tlačila, měla se pískat i penalta to když Zachariáš poslal do vápna přihrávku na Šindlera, kterého ze zadu zkosil Kaňkovský bek, ale píšťalka rozhodčího Jonáše byla němá. Zanedlouho se Cudlín řítil do vápna, ale nemířil přesně, v šanci byl Vlasák, který vyražený míč od brankáře do sítě neposlal. Poté převzali iniciativu hosté a až do konce půle kontrolovali utkání.

Druhou půlku začala dobře Jiskra, vstřelila rychlou branku, kdy po rohovém kopu tečoval míč hlavou ve vápně Cudlín a Láďa Menšík zasunul míč na zadní tyči do prázdné branky.
Hosté se snažili, ale žádnou stoprocentní šanci si už nevypracovali. Druhá branka padla také po standardní situaci, kdy po velkém závaru uklidil míč do sítě Vlasák.

Hosté však zanedlouho snížili, a to po rohovém kopu se prosadil nekompromisně hlavou Sýs.

Jiskra se však o výsledek nebála, hrála s Kaňkem vyrovnanou partii a v závěru byla šťastnější, kdy přidala třetí branku, kdy opět po závaru pálil Vlasák a hostující obránce  stojící na brankové čáře při snaze odkopnout míč do bezpečí, zamířil do vlastní sítě.

Rozhodčí Jonáš zanedlouho po vstřelené brance zapískal konec a tak se Jiskra mohla radovat z dalších domácích třech bodů!

23.05.2009 21:30:01
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one