uvodni.jpg
Křesetice "B"  - Jiskra Zruč "B"    7:3  ( 3:1 )

Branky :
Šafránek 3, Barenčík 2, Faltýn, Hrbek - Louda, Cudlín, Němec
Sestava: O. Sochůrek - L. Menšík (T.Veselý) , T. Cudlín, L. Hájek, J. Prošek - T. Louda, T. Veselý, M. Kozel, M. Němec - L. Zachariáš (C), I. Vlasák

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

Křesetice – Rezerva vyrazila do Křesetic velmi oslabena, chyběl kapitán Havrda, pak další obránce Milan Šindler, dále pak Janda, Zdenda Louda a Láďa Menšík. Za to Křesetice, kdy jejich A-čko mělo o víkendu volno, byly v plné síle.

Jiskra nezačala moc dobře, Křesetice přitlačily Jiskru k vápnu a brzo se dočkaly prvních šancí. Po faulu Hájka na domácího hráče se kopala penalta. Tu však Sochůrek zneškodnil, kdy vystihl stranu kopajícího. Zdálo se, že Jiskra využije situace, ale nestalo se tak, když zanedlouho po chybě obrany kapitulovala poprvé, 1:0! Po obdržené brance Jiskra trochu zabrala, podařilo se jí vyrovnat, ale rozhodčí T. Loudovi neuznal branku z přímého kopu, kdy prý signalizoval kop nepřímý, avšak jeho zvednuté ruky si nikdo nevšiml. Tak že by výmysl? To už se nedozvíme. Křesetice pokračovaly ve svém tlaku, po hezkých ranách upravily na 3:0, kdy jednu z nich si vrazil Hájek krásně do šibenice :o) . Poté Křesetice polevily a Jiskra se toho snažila využít. A podařilo se jí vstřelit branku, po dlouhém nákopu Cudlína vybojoval míč pro Vlasáka Zachariáš, který pak adresoval nahrávku na T. Loudovi, který sám před brankářem nezaváhal, 3:1. Jiskra se pokoušela praktikovat stejnou hru jako Křesetice - na rychlé brejky, ale Zachariáš s Vlasákem si s domácí obranou neporadili. Někdy své situace řešili až zbytečně zbrkle.

Domácí tak první poločas kontrolovali, kdy ještě zahodili několik zajímavých šancí.


Druhá půlka začala ve stejném duchu, kdy domácí tlačili a hosté jen bránili. Někdy si domácí vytvořili až drtivý tlak, kterému Jiskra odolávala jen stěží, a tak domácí rychle upravili skóre na 5:1. Možná i díky vysokému vedení a jasnému přehrávání hostujících mladíků Křesetice polevily a nechaly Jiskru hrát. Nejdříve pálil z dálky Cudlín a po jedné z tečí domácího obránce se skóre měnilo poprvé, 5:2! Asi za tři minuty se Jiskra prosadila potřetí, když z voleje uklidil míč do sítě Němec, 5:3! Jiskra měla i další šance, Hájek pálil po rohovém kopu levou, ale mířil jen těsně vedle. Po dalším rohu Němec hlavičkoval též jen těsně nad. Po několika šancí hostů tak opět začali domácí praktikovat svoji hru a tím dorazili Jiskru, která už hrála vabank. Konečný výsledek 7:3 je pro Jiskru dosti krutý, i když body si z Křesetic odvést nezasloužila.

29.05.2009 18:22:37
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one