uvodni.jpg
Sedlec "B"  - Jiskra Zruč "B"    2:2  ( 0:0 )

Branky :
2x Cudlín
Sestava: O. Sochůrek - L. Havrda (C) ,M. Kozel, T. Cudlín, L. Hájek, - T. Veselý, L. Zachariáš, Z. Louda, M. Němec - V. Přenosil

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
PÁR FOTEK NALEZNETE ZDE

Sedlec – Jiskra těžko dávala dohromady sestavu a na poslední chvilku sehnala alespoň desátého člena, aby mohla vyrazit. Chyběl Šindler, J. Váňa, T. Louda, T. Veselý, J. Prošek, L. Menšík a Ivoš Vlasák.

Se zraněním jel Zdenda Louda, který však nenechal tým na holičkách a na poslední chvíli dorazil. Dorostenec Cudlín měl v nohách celý zápas za A-tým, přesto však společně s Loudou patřil k nejlepším na hřišti.

V Sedleci se asi čekalo, že Jiskra odjede s pěkným debaklem, ale opak byl pravdou.

Domácí celý zápas Jiskru tlačili, ale do vážnějších akcí se nedostávali, dlouhé nakopávané míče do vápna sbíral Kozel s Cudlínem. Ale první kdo vstřelil branku, byla Jiskra, už v páté minutě po pěkném rohu Veselého se prosadil Zachariáš, ale rozhodčí branku neuznal, za útočný faul na brankáře, i když to bylo spíš opačně!! Sedlec tlačila jen opticky, za to Jiskra to zkoušela na brejky, v šancích byl Louda s Cudlínem. Ovšem tu největší šanci měl Zachariáš, který dostal krásnou nahrávku do brejku od Veselého, však domácí brankář vystihl úmysl obejít ho a na hranici vápna situaci zachránil.

Jedinou vážnější situaci v první půlce zachránil Sochůrek ve Zručské brance.

Druhá půlka začala pro rezervu nešťastně, přetažený centr umístil šikovně domácí útočník z úhlu od tyče do branky, 1:0! Jiskra zklamaná obdrženou brankou se chvilku hledala, v tu chvíli byli domácí jasně lepší a šancí přibývalo. Nastřelené břevno a tyč Sochůrkovy branky byly důkazem tlaku domácích. Jiskra přeskupila řady, Zachariáš se posunul k osamocenému Přenosilovi, Cudlín do středu zálohy a zanedlouho si tato dvojce dokázala vyhovět. Po dlouhém nákopu hlavou Zachariáš posunul na Cudlína, který následně z 25 metrů křižnou ranou vymetal pavučiny ze sedlecké branky, 1:1! Domácí zaskočeni vývojem však pokračovali ve svém tlaku, Jiskra v deseti se soustředila hlavně na obranu. I přesto se dostávala do rychlých brejků. Z dálky se pokoušel několikrát střílet Louda, ale většina střel byla zablokována. Cudlín také zkoušel štěstí, ale zatím nebyl úspěšný a Zachariášovu křižnou střelu lapil výborným zákrokem domácí brankář. Sedlec také měla několik zajímavých situací, při jedné se obzvlášť Sochůrek zapotil, když ránu domácího obránce, vytáhl konečky prstů na roh. Pak přišla velká šance Jiskry se dostat do vedení, Cudlín provětral po pravé straně Sedleckou obranu, z úhlu vystřelil, domácí brankář jen vyrazil k volnému Zachariášovi, který však nepochopitelně v koncovce zklamal a opuštěnou klec z rohu malého vápna minul. „Nedáš, dostaneš“ říká se, a také to platilo, zanedlouho se domácí prosadili podruhé, Sochůrek byl bezmocný, 2:1!!

Jiskra se nevzdávala, nešťastník Zachariáš poslal finální nahrávku na Cudlína, který tváří tvář brankáři zklamal poprvé. Podruhé Cudlín oklamal tři protihráče, však na deseti metrech volil ránu a jen těsně přestřelil. Do třetice všeho dobrého se také vyplatilo, Cudlín opět z podobné situace, kdy oklamal několik obránců, tentokrát poslal míč kolem brankáře do sítě, 2:2! Sedlec nepochopitelně nechala Jiskru i v deseti hrát, ale ta se bohužel zmohla jen na jeden bod ze hřiště soupeře. I když si určitě zasloužila za vytvořené šance bodů více.

15.06.2009 08:54:29
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one