uvodni.jpg
Křesetice "B" - Jiskra Zruč "B"   3:1  ( 2:1 )

Branky Zruč:
3. T. Louda
Rozhodčí: p. Fidra
ŽK: 1/2  ČK: 70. J. Váňa (Zruč)
Sestava Zruč B: Kozel - Kovařík, Tvrdík, Hájek, J. Váňa - Zachariáš, Vosyka, Z. Louda, T. Louda - Fanta, Pejša
Při nedělním odpoledni vyrazila Benfika ve velmi kombinované sestavě k soupeři, kde se opravdu nevyhrává. Křesetice jsou zakletým místem pro náš tým už spousty sezón.

Utkání však začalo pro Jiskru dobře, to ve třetí minutě udělal kužele z domácích obránců Tomáš Louda a střelou k bližší tyči poslal hosty do vedení 0:1. Zanedlouho vyslal krásnou ránu Váňa, ale pak už začala zasahovat vyšší moc jménem p. Firda, který toto zdánlivě nevinné utkání řídil. Chybou Jiskry bylo, že neustálé brebentění dovolovalo p. rozhodčímu otáčet zákroky na naše hráče. Zákroků sporných, ale narůstalo a trpělivost našich hráčů byla na bodu mrazu. A tak se spíš Jiskra soustředila na rozhodčího než na samotnou hru. Toho využili domácí, kteří nejdříve po chybě obrany poslali míč šťastně k tyči a druhou brankou srazili hosty do kolen, těsně před přestávkou.

Do druhé půlky šla Jiskra za vyrovnáním. Držela míč a nepouštěla domácí do šancí. Sama si však nic vyloženého taky nevytvořila, díky nepřesné finální nahrávce a také již zmiňovanému p. rozhodčímu, který přehlížel nebezpečné ataky na naše hráče. To nevydržel jeden z našich zkušenějších hráčů Jarda Váňa a hezky slušně pověděl panu Firdovi, co si o tom všem myslí. Pan Firda neváhal a ukázal Váňovi rudý kartónek. Za tento počin dostal Jarda ještě naloženo cestou do kabin od svého kapitána, který danou situaci také neustál a Jardovi vysvětlil jak se na hřišti chovat či nechovat. Trest přišel záhy, Kovařík chyboval v malé domů, a domácí se valili sami na bezmocného Milana Kozla ve Zručské brance 3:1. Jiskra si vytvořila vážnější šance v druhé polovině paradoxně až po vyloučení. Po jednom z rohu hlavičkoval nad Fanta, z brejku střílel těsně nad Zachariáš a v třetí vážnější akci byl opět Fanta, ale rotující balón do branky neposlal.

Ta tak si jiskra zkomplikovala obhajobu druhého místa ve své soutěži. Kdy musí v nedělním zápase nasázet Hlízovu alespoň 8 branek, aby se díky skóre posunula na druhé místo a ještě doufala, že Miskovice doma porazí Malešov.
10.06.2011 15:54:53
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one