uvodni.jpg
Jiskra Zruč "B" - Zbraslavice "B"  1:5  ( 0:2 )

Branky Zruč: Fanta
Rozhodčí: p. Rynda
Sestava: Kozel - Havrda, P. Jelínek, Hájek, L. Jelínek - T. Louda, Z. Louda, Pejša (Janda), J. Váňa - Prošek, Fanta

Zruč nad Sázavou – Poslední zápas měla Jiskra problémy se sestavou. Dorazit nemohl brankář Ondra Sochůrek, Zachariáše trápilo svalové zranění a Tvrdík si plnil pracovní povinosti. V rámci tréninku naskočil na levý kraj obrany Lukáš Jelínek.

Zápas byl v režii hostů, kteří se ujali vedení brankou, kterou jim daroval chybou zaskakující gólman Kozel. Druhá branka přišla po teči hostujícího hráče do protisměru našeho brankáře. Celý první poločas měli hosté utkání pod kontrolou, Jiskra se pokoušela o rychlé kontry, ale ujal se jen jeden, kdy to skončilo jen velkou šancí.

Druhý poločas začal jako ten první, propuštěná branka z poloviny hřiště našeho brankáře tým evidentně položila. A tak se utkání dohrávalo jen z povinnosti. Zbraslavice přidali ještě jednu krásnou branku po skrumáži do šibenice. Pátá branka přišla po brejku a bylo rozhodnuto. Alespoň čestný úspěch Jiskry zaznamenal po samostatné akci Fanta.

A tak Jiskra uzavřela sezónu prohrou, ale i přesto si udržela krásné druhé místo. Za poslední roky, je to nejlepší umístění Zručské Benfiky.

Poděkování patří všem hráčům, kteří za B-tým nastoupili … díky Hoši …  

15.06.2010 19:16:08
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one