uvodni.jpg

3. KOLO IV. třídy sk. B

kacina_BLACK.jpg
TJ Sokol Kačina - Jiskra Zruč “B“   3:0 (2:0)

Branky: 20Volenec, 45+4. Kopecký, 80. Vlasák

Rozhodčí: Josef Havránek (Bratčice) Diváků: 10

Sestava: Jiskra Zruč “B“: Svoboda – Němec, J. Váňa, Zachariáš, Fanta - Mojžíš , Martinák, Sahula – Bareš.
zdroj: http://www.mesto-zruc.cz/sport-1/fotbal-1/fotbal-b/
 
Kačina (8. září) - Fotbalisté zručského béčka sehráli třetí kolo IV. třídy na půdě soupeře, byli hosty celku Sokol Kačina.
Béčko Jiskry hrálo opět ve stejný termín s áčkem, nakonec odjelo pouze s torzem bojovníků (chyběl: P. Jelínek - zranění, Pejša - Dovolená, Hluchý - bez omluvy)

Bez nemocných a zraněných odcestovalo béčko do Kačiny v devíti hráčích přesto, dokázalo domácí držet na uzdě. Ti uspěli až dalekonosnou střelou, která vymetla pavučiny ve Svobodově brance, byla to však pořádně první střela po dvaceti minutách hry. O to byl pro devět bojovníků ten nejhorší pocit. I po obdržené brance jiskra hlavně bránila. K ohrožení se dostala jen z přímého kopu, který však brankáři domácích moc problémů nenadělal. Druhá branka Kačiny přišla v nastavení prvního poločasu z velice přísně nařízené penalty. Po rozehrání se pískal konec prvního dějství.

Druhý poločas se Jiskra pokusila zahrozit, ale k žádné střele to nevedlo, domácí naše hráče zastavovali v brejku až na poslední chvilku nebezpečnými zákroky. Až v závěru přišla standartní situace, ze které domácí vstřelili třetí branku. 

Benfika však ostudu neudělala, být v jedenácti, tak na body mohla pomýšlet, jak uznali domácí společně s rozhodčím Havránkem.

Příští týden má Jiskra volno, až 21.9. v neděli přivítá od 15:00h. Kaňk B.

Ostatní výsledky:
Miskovice - Křesetice B  4:0        
Nepoměřice - Čer. Janovice B  6:1         
Močovice - Kaňk B  4:0     
Kačina - Zruč n. Sáz. B  3:0      
Zbraslavice B – Soběšín  3:1
volný termín – Malín B, Malešov B


.
18.09.2014 15:25:21
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one