uvodni.jpg
Chotusice - Jiskra Zruč "B"   2:0 ( 1:0 )

Branky:
Müller, Fišer
Rozhodčí:
Sestava Zruč B: Borek - J. Váňa 
(C), Havrda, Hájek, Svatoš - Zachariáš, Smutný, Tvrdík, Viktora - Fanta, Cudlín

Při sobotním odpoledni vyrazila odhodlaná Jiskra na půdu druhých Chotusic. Náladu ji na začátek pokazila zpráva, že se utkání odehraje rezervním hřišti, která svým povrchem připomínalo Rataje a svým sklonem Miskovice.

Nedalo se nic dělat a šlo se do zápasu. Domácí se do Jiskry zakousli hned od začátku a po celý zápas udržovali tempo ve svých rukách. Jiskra nejdříve domácí do velkých šancí nepouštěla, ale ani sama si nedokázala žádnou vyloženou šanci vytvořit. Domácí postupem času přidávali, a na zručnou branku se valil útok za útokem. Benfice vázla kombinace a udržení míče v pravou chvilku. Vše se zbytečně řešilo nákopem na osamoceného Cudlína. Tomáš Cudlín se v první polovině dostal jen k jediné šanci, ale po samostatném úprku se dostal do úhlu a tím pádem přišel i snadný zákrok domácího brankáře. Chotusice praktikovaly celý zápas dlouhé auty. Ty Jiskra dokázala zachytit, až na jeden, kdy z autu přehodili hostujícího Svatoše a domácí hráč tváří tvář Borkovi už nezaváhal 1:0.

Druhou polovinu začala Jiskra dobře, sevřela svého soupeře a snažila se o vyrovnání. Ale střely Smutného a Cudlína se nevešly mezi tři tyče. Největší šanci si připsal právě prvně jmenovaný, kdy po centru Fanty nasměroval svou hlavičku jen do domácího golmana. Po této šanci začali zas úřadovat domácí. Nejdříve ve skrumáži nastřelili tyč, poté se tlačili víc a víc do šestnáctky. Varování si však zručští hráči nebrali a tak přišla druhá branka. To na vápně domácí vyhráli hlavičkový souboj, Zachariáš neuhlídal svého hráče a ten zblízka upravil na 2:0. Po druhé brance se už utkání dohrávalo. Jiskra už rezignovala a lepší domácí už si výsledek pohlídali.

Příští týden čeká Jiskru další těžké utkání proti vedoucímu celku z Hlízova. Nezapomeňte, tak Benfiku v neděli od 16:30h. na domácím hřišti podpořit.

 

15.09.2011 12:09:52
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one