uvodni.jpg
logojiskra_cernypodklad_stred.jpg
B-TÝM BYL PRO SEZÓNU 2017/2018 ODHLÁŠEN Z ČTVRTÉ TŘÍDY.
Podle vyjádření vedoucího mužstva s vedením TJ Jiskry Zruč, nešlo udržet B-tým po hromadě z důvodu velké marodky A-týmu a s kombinací nespolehlivosti hráčů, kteří mají přijít na zápas B-týmu, nezbylo nic jiného, než odhlásit pro tuto sezónu Jiskru Zruč B z její soutěže.
 
Podle vyjádření Stanislava Svobody hráči nejsou. „Mohu se spolehnout, že přijde osm hráčů, u zbytku si nikdy nejsem jistý, že se uráčí na zápas přijít. Momentálně při křížení zápasu s A-týmem, bychom na 100% ani na zápas neodjeli. Někteří hráči B-týmu byli napsáni na soupisku áčka, takže bychom ani tým nemohli doplnit hráči z áčka!
 
Zraněný kapitán A-TÝMu týmu Kamil Petrů také přidává vysvětlení a upřesnění: „U nás je to jednoduché, jsme bez devíti hráčů, konkrétně! L. Jelínek, Koudela a Brabec jsou dlouhodobě zranění. Já a Patrik Janda  jsme v rekonvalescenci a náš start od začátku soutěže je velice nejistý. U áčka skončili hráči Benaga, šlo o Brahimiho, Diega a Marcela. Poslední posila David Ruš, přestoupil do Týnce nad Sázavou. A-tým jsme tam museli doplnit hráči z béčka. Věříme však, že se naše základna brzy rozšíří a B-tým na sezónu 2018/2019 opět přihlásíme. Je to v zájmu náš všech.„


.
23.08.2017 11:49:43
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one