uvodni.jpg

HODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI KAPITÁNEM VLASTOU TVRDÍKEM

Vyjádření trenéra Kozla se nám nepodařilo do dnešního dne získat a tak své hodnocení dodal kapitán B-týmu Vlasta Tvrdík.

     V podzimní části nastoupil B-tým Zruče ve IV. třídě celkem k jedenácti mistrovským zápasům. V nich dokázal sedmkrát vyhrát, dvakrát uhrál bod a ve dvou případech odešel ze hřiště bez bodového zisku. Svým soupeřům celkem nastřílel 32 branek, což činí téměř 3 góly na zápas. Lepší bilanci má pouze lídr soutěže tým Zbraslavic B ( 41 branek), a dále Malešov B a Hlízov. Obrana celkem inkasovala devatenáctkrát. Méně gólů inkasovalo opět mužstvo Zbraslavic B ( 14 branek ) a týmy Malešov B a Soběšín. V konečné tabulce podzimní části tak rezervnímu týmu Zruče paří velmi dobré druhé místo se ztrátou pouhých třech bodů na první Zbraslavice B.
     Po nepříliš přesvědčivému vstupu do soutěže v podobě dvou remíz s těžkými soupeři z horní části tabulky a výhře nad Malešovem B přišel šok v podobě nedostavení se k utkání na Kaňku. Utkání bylo kontumováno ve prospěch domácího týmu a fotbalovému oddílu Jiskra Zruč byla udělena pokuta ve výši 4.000,- Kč. Tato událost je velkou kaňkou na podzimním vystoupení B-týmu Zruče! V zbylých zápasech se podařilo zručským fotbalistům již naplno bodovat s výjimkou zcela nepovedeného domácího souboje s rezervou Rataj.
    Tým ve svém středu neměl výraznou osobnost, která by ostatní převyšovala. Výhry byly především dílem kolektivní práce všech členů mužstva. Střelecky nad ostatními vyčníval Zbyněk Fanta, který celkem skóroval v jedenácti případech. Výkony byly vcelku dobré (kromě již zmíněného zápasu s Ratajemi). B-tým Zruče se zejména při utkáních na hřištích soupeřů potýkal s počtem hráčů, a tak v Miskovicích musel nastoupit pouze s deseti borci. Právě docházka je jednou z věcí, kterou je nezbytné zlepšit! Vedle toho by měla podle mého názoru lépe fungovat spolupráce mezi A a B mužstvem, a také dorostem. Ku prospěchu fotbalu ve Zruči určitě není, pokud tým vůbec neodjede k utkání anebo odjede pouze s jedenácti hráči ( viz poslední zápas áčka v Suchdole ).
     Z pozici kapitána chci tímto poděkovat všem, kdo se na dobrých podzimních výsledcích podílel (včetně Z. Loudy st. a jeho možná ne zcela doceněné práce vedoucího mužstva). Děkuji také všem dorostencům, kteří chodí doplňovat B-mužstvo. Věřím, že na jaře hráči naváží na své podzimní výkony a budou i nadále bojovat o horní příčky tabulky. Jsem přesvědčen, že pokud budou všichni na hřišti bojovat jako v posledním kole v Hlízově, potrápí i součastného lídra ze Zbraslavic. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.11.2010 17:13:46
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one