uvodni.jpg

Přátelský zápas

znak_sokol-BLACK.jpg
Jiskra Zruč “B“ – TJ Sokol Tři Dvory  2:2 (2:1), penalty 3:4

Branky: Cudlín, Havel - Pokorný, Dohanič. 

Rozhodčí: Luboš Keltner. ČK: 1/1 (Havel - Stempán)

Jiskra Zruč B: Svoboda – Z. Louda, L. Jelínek, Viktora, Brabec - Mojžíš, Pejša, Sochůrek, T. Louda - Havel, Cudlín. Průběžně střídali: Bareš, Zachariáš, Jouza, J.Havránek, J. Váňa, M. Váňa, Koudela, Smutný.  

Tři Dvory: Satrapa – Dohanič, Doležal, Kukal, Malý – Bašista, Krutský, Stempán, Pokorný – Kocourek, Kuběra. Střídal: Kubeš.
Přípravné utkání s mnoha vyloženými šancemi na obou stranách skončilo nakonec dělbou bodů

Zruč nad Sázavou (3. srpna) – V sobotním podvečeru se uskutečnil na fotbalovém stadionu ve Zruči nad Sázavou přátelský zápas, Jiskra Zruč nad Sázavou B nastoupila proti Třem Dvorům, účastníku okresní soutěže III. třídy Kolínska. Který se v minulé sezóně umístil na třetím místě ve své soutěži.

V přátelském utkání před nastávající podzimní sezonou 2014/15 přivítala Benfika celek TJ Tři Dvory. První branku zápasu zařídil Cudlín, když využil chyby obránců s brankářem - 1:0. Jiskra i nadále prověřovala brankáře hostů Satrapu, ale k dalšímu úspěchu to nevedlo. Když se domácím podařilo skórovat podruhé Zachariášem, sudí branku neuznal pro větší počet hráčů na trávníku. Zanedlouho trefil Havel tyčku. Do vyložené šance se dostali i hosté, ale Svoboda hlavně v první polovině čaroval. Tři dvory v závěru vyrovnali, po pěkné kombinaci střílel do prázdné Pokorný – 1:1. Ale Benfika si vzala vzápětí vedení zpět, Havel po brejku přeloboval gólmana Satrapu – 2:1.

Ve druhém poločase si vytvořily oba celky nespočet vyložených příležitostí, které pochytali brankáři Svoboda a Satrapa, či je útočníci na obou stranách ,,zazdili“ špatným odhadem či nedůrazem v pokutovém území. Hostům se nakonec podařilo vyrovnat po ,,střele-nestřele“ z trestného kopu Dohaničem – 2:2. Domácí se i poté snažili hosty přehrát a získat potřetí vedení, ale nedařilo se, navíc Havel trefil z trestného kopu břevno. V závěru střetnutí vyloučil sudí Keltner po předchozím ústním napomenutí domácího Havla a hostujícího Stempána.
Po utkání se kopaly penalty, hosté byli úspěšnější, proměnili čtyři, domácí pouze tři.
Penalty neproměnili: Koudela, Zachariáš – Pokorný.

ZDROJ: http://www.mesto-zruc.cz/sport-1/fotbal-1/fotbal-b/
0 001.jpg
0 003.jpg
0 004.jpg
0 010.jpg
0 015.jpg
0 018.jpg
0 019.jpg
0 021.jpg
0 022.jpg
0 024.jpg
0 026.jpg
.


.
03.08.2014 15:10:51
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one