uvodni.jpg

Tréninkový zápas 2

Kacov_BLACK.jpg
Jiskra Zruč “B“ – AFK Kácov “B“  1:2 (1:0)

Branky: Mojžíš - Hrabánek, Albrecht

Sestava: Svoboda – J. Váňa, Jouza, Hájek, Brabec – Zachariáš, Vosyka, Janda, Pejša – Cudlín, Bareš Průběžně střídali: Borek, Prošek, Pejša
V nedělním odpoledni přivítala Jiskra čerstvého nováčka III. třídy AFK Kácov B. Jiskře se bohužel třetí třídu nepodařilo udržet a tak sestoupila do čtvrté třídy sk. B

První poločas se hrál svižný fotbal i díky Kácovskému družstvu, který byl doplněn o některé hráče z A-týmu jako Panna a Štorch.
Čekal se nástup favorizovaného Kácova, který však nepřišel, Jiskra pozorně bránila a podnikala rychlé brejky do otevřené obrany hostí. Však se zajímavými situacemi naložil prachbídně. Kácov začal kousat v závěru poločasu, kdy benfice docházeli síly. Paradoxně se dostali do vedení domácí, kdy Mojžíš, za vápnem vyškolil hostujícího beka a poslal míč zkušeně do protipohybu golmana hostí -1:0! Kácov přitlačil na pilu, a ještě do poločasu si vypracoval několik příležitostí, však ani ty nejvyloženější nedali, přičemž je hlavně vychytal Svoboda ve Zručské brance.

Druhý poločas opět začal aktivitou Jiskry, tentokrát už bez vážnějších šancí. A tak Kácov brzo vyrovnal, rohový kop na zadní tyč se vrátil před branku, kde hostující hráč už hlavou Svobodu prostřelil. Do doby kdy hráči Jiskry stíhali, bylo utkání vyrovnané, ale posledních dvacet minu, už jen beci odkopávali a Kácov tak mohl v klidu podnikat útoky do nekompaktní obrany. Druhá branka Kácova byla tedy velmi zasloužená a Zručští hráči si o nic jiného neříkali.

Přesto by se tento zápas dal hodnotit pozitivně. Každému to snad ukázalo, kde má rezervy.

Další zápas Benfika vyrazí v kombinované sestavě do Církvic, kde odehraje generálku v prvním kole poháru OFS.
.


.
29.08.2014 12:13:55
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one