uvodni.jpg

Změna ve vedení B-týmu

Změna vedení B- týmu pro sezónu 2014/2015

Na poslední výborové schůzi, na které se jednalo o přihlášení našich týmů do svých soutěží pro sezónu 2014/2015, oznámili dosavadní vedoucí B-týmu Milan Kozel a Petr Svatoš, své odstoupení od B-týmu. Nastala tak situace, že B-tým byl na pokraji zrušení, protože nebyl nikdo, kdo by ho pro novou sezónu přebral a zabezpečil hlavně psaní zápisů, přípravu dresů, zajištění pomezních rozhodčích a další důležité povinnosti spojené s vedením B-týmu. Když už vypadalo, že se B-tým do své soutěže nepřihlásí, vyzvali jsme Jardu Váňu, který usiloval společně s L. Zachariášem o vedení B-týmu už pro sezónu 2013/2014.

Výbor tedy rozhodl, že B-tým povede Jaroslav Váňa ml. Přihlásila se IV. třída s hracím dnem neděle od 15:00h.

Prosíme všechny hráče, o vzájemnou podporu. Pro novou sezónu je několik novinek, ta nejdůležitější, týmy si musí zajistit svého pomezního rozhodčího, pokud tak neučiní, musí jít mávat hráč a tým bude hrát o deseti v poli.

Tréninky pro obě mužstva dospělých vede Michal Váňa.
(Tréninky ÚT a PÁ od 18:30h. a v SOBOTU od 9:45h.)
 
Jaroslav Váňa momentálně dává dohromady realizační tým, který pomůže s hladkým průběhem sezóny 2014/2015 ve IV. třídě. L. Zachariáš, bude kontaktovat hráče a s každým probere novou situaci v B-týmu.

Děkujeme Petrovi Svatošovi a Milanu Kozlovi, za jejich mnohoroční dobrovolnou práci u B-týmu.
..
16.07.2014 09:33:15
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one