uvodni.jpg
Jiskra Zruč - Velim   0:4  ( 0:3 )

Branky Zruč: -
Rozhodčí: -

Sestava: Kozel - Kotek, Jouza, Stejskal, Horký, Keltner, Krbata, Beneš, Svatoš, Jelínek, Kořínek, Jiřík, Žák, Janata, Lejnar
Zápas se odehrál v režii hostů, kteří byli po celý zápas lepším týmem a po zásluze si odvezli všechny body. Nás opět podržel dobrými zákroky brankář, útočná aktivita však už byla slabší. Zápas byl veden přesným rozhodčím a bez velkých či zbytečných výstřelků obou týmů, i když jedna menší okopávaná tam byla, ale po podaní ruky bylo vše v pořádku a utkání se tak mohlo v poklidu dohrát.

 Však jedno plus toto utkání přece jenom mělo, oproti podzimnímu utkání jsme se zlepšili o jednu branku, to zápase ve Velimi, pod umělým osvětlením jsme dostali tzv. Rukavici (5:0)!!!
 
Po utkání nás u Ferdy čekala plná várnice vynikajícího gulášku (“Luďo díky za zařízení, dovoz a rozdání porcí!!“), který ocenil i náš soupeř. Také byl vychlazen náš oblíbený nápoj Fernet „obyč“ s kterým jsme mohli přivítat nováčka v týmu Frantu Janatu („Fando ať se ti za nás dobře kope“) a jedny kulaté narozeniny Martina Jiříka („40-tak, vše nejlepší.“)
Za info díky Kulasovi

23.05.2012 18:16:54
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one