uvodni.jpg
Vrdy + B. Podolí - Jiskra Zruč  3:5 ( 2:2 )

Branky: 2x Káš, Kotrba - 2x T. Louda, Martinák, Viktora, Pejša
Rozhodčí: Dolejš
Sestava Zruč: Borek - Kulík, Viktora, Staněk, Kotek - Martinák (Pejša), Sahula, T. Louda, Vilimovský - Smutný, Hluchý (Krištof)
Ve Vrdech byl k vidění pohledný zápas. Obě mužstva se snažila hrát fotbal a tak se na obou stranách rodily pěkné fotbalové akce. Naši šli do vedení již v 8. minutě, kdy po centru z leva skóroval hlavou nejmenší "chlap" na hřišti Tomáš Martinák. Domácí hrozili rychlými průniky po křídlech. Do 25. minuty se jim podařilo skóre otočit, když jednu ze svých příležitostí využili a zakrátko se ujala pěkná střela z (asi tak) 24 metrů. Další branka padla až těsně před přestávkou po rohu z hlavy Tomáše Loudy.

Do druhé půle jsme šli s tím, že na soupeře zatlačíme. Bohužel gól padl po brejku do naší sítě. Kluky tato nemilá událost nezlomila, ale své úsilí ještě vystupňovali a výsledkem byla trefa Standy Viktory z hranice velkého vápna plackou do šibenice. Po této brance soupeř psychicky odpadl a inkasoval ještě z dorážky Honzy Pejši a do prázdné kasy od Tomáše Loudy po kráné akci "Květi".
13.05.2011 10:47:04
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one