uvodni.jpg
Záboří - Jiskra Zruč  2:3 (2:2)

Branky: 
2x Cudlín (1x z pen.), Závorka
Sestava:
Vidlák - Borek, Hájek, Sahula, Kotek - Pejša, Zeman, Viktora, Janda - Závorka, Cudlín
Za nevlídného počasí jsme se střetli na druhém konci okresu v Záboří nad Labem s podle mě zatím nejtěžším soupeřem.
Fyzicky vyspělejší domácí hráči nás na těžkém terénu přehrávali nasazením a obětavostí v osobních soubojích ve středu hřiště a hrozili dlouhými nakopávanými míči, které důsledně sledovali a nepříjemně narušovali naši rozehrávku. Naším úmyslem bylo hrát po zemi a po stranách, což se nám ne vždy dařilo. Ale i přesto tato cesta vedla k úspěchu.
První gól padl poté, co se podařilo míč vykombinovat na roh velkého vápna na Tomáše Cudlína, který s vidinou klobásy (prémie pro střelce prvního gólu zápasu), přízemní střelou překonal nepříliš jistého brankáře. Druhou branku pak přidal z penalty, opět Cudlín, po podrzém průniku do vápna alá Caio de Oliveira v podání Patrika Jandy. Místo uklidnění přišla zbytečná zbrklá ztráta ve středu pole Lukáše Hájka, dlouhý pas za obranu, podklouznutí náhradního brankáře a laciný gól v naší síti. Domácí povzbuzeni úspěchem přidali a do přestávky srovnali poté, co aktivitou v napadání donutili chybovat v rozehrávce naše obránce.
Druhý poločas byl testem naší obrany. Od pohromy nás několikrát zachránil Michal Vidlák v brance. My jsme vyráželi k ojedinělým brejkovým výpadům, z nichž se jeden podařilo zužitkovat.
Absolutorium si zaslouží Patrik Janda.
17.10.2009 21:07:41
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one