uvodni.jpg

HODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI TRENÉREM PETREM SVATOŠEM

Podzim jsme odehráli se ziskem 22 bodů ze 12-ti zápasů a obsadili 3. místo, 4 body za Kaňkem.

Soutěž je celkem vyrovnaná, prohrát může každý s každým a v největší míře asi záleží na tom, kolik "opor" se na to u jednotlivých týmů vykašle. Ve Zruči se nám to bohužel daří náramně. Účast na tréninku velká nula (kromě kluků ze Soutic (a 3x Standa Viktora abych nezapomněl)). Účast na zápasech poloviční (což také není mnoho), takže hrajeme 2x v 10 (oba doma!!!!), 3x v 11, 2x ve 12, 5x ve 13 a 1x nás bylo dokonce 15 (celkem nás je 21).
Abych nebyl jen negativní, je třeba také pochválit ty, co na hřišti něco odevzdali. Mezi spolehlivé opory, které si své odvedli nejen za dorost, ale vypomáhají i u A a B mužstva patří IVAN Tomáš Louda, STENLY Standa Viktora, oba hostující Jirka Smutný a Tomáš KAKAN Staněk, Filip Borek, Tomáš Veselý VESELKA a Adam ŽIGI Sahula. Spoleh je i na mladíky Tomáše Kotka a Jardu Jíru.
Extra pochvalu si zaslouží Tomáš Martinák věkem "už" starší žák, který, poté co se otrkal mezi občas o 2 hlavy vyššími protihráči, dokázal zamotat hlavu nejedné obraně.
Vzorem kolektivní obětavosti a smyslu povinnosti pomoci kámošům v nouzi, když to jde, je bezesporu Dominik Výborný (má i potřebu vyhrát za každou cenu „VTIP“). V sezoně jsme ho 2x vyzvali jako Blanického rytíře, aby přijel na pomoc. Poprvé do Rataj jako 11tý hráč, tam to měl z Kolína, kde hrává jakousi hokejovou ligu blíž, takže stihl zápas s rekordní výhrou 7:0 celý. Podruhé domů, kde nám pomohl ve 2. poločase uhájit výhru 3:2 proti Církvicím, když jsme  1.půli byli o deseti.
S kostelem si SLAVNOU JISKRU pletou hvězdy Zeman, Bleha, Bounla, Krištof, Vidlák, Sochůrek (hraje, abych mu nekřivdil, jakousi florbalovou ligu v Hoře a možná ho odradil přístup týmu v letní přípravě jako i mě, ale na rozdíl od Dominika občas i mohl, ale ...)

Zimní aktivita začíná 21.11.2010 na umělce od 10:15.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.12.2010 17:43:54
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one