Jiskra Zruč - Tupadly  1:1 (0:1)

Branky: 85. Cudlín - 4. Císař
Sestava: Sochůrek - Borek (Bleha), Hájek, Viktora, Kotek - Výborný (Krištof), T. Louda, Zeman. Janda - Cudlín, Veselý (Vlasák)
INFO Z WEBU TUPADEL:

Našim hráčům se povedl vstup do utkání a již ve 4´minutě se díky brance Ondřeje Císaře dostali do vedení. Tento hráč byl v úvodu utkání k neudržení a působil tak domácí obraně značné problémy, které vyvrcholily ve 20´minutě nařízeným pokutovým kopem za sražení Císaře v pokutovém území. Zodpovědnost na sebe vzal kapitán týmu Petr Čáp, ovšem jeho pokus zlikvidoval výborným zákrokem domácí brankář. Od této doby jakoby se naši hráči začali strachovat o výsledek utkání, což bylo "vodou na mlýn" pro domácí mužstvo, které naprosto převzalo iniciativu zápasu ovšem bez vyložené brankové příležitosti. V 70´minutě z ojedinělé šance Tupadel nastřelil střídající Miloslav Mastik tyč zručské brány. Trest přišel v 85´minutě, kdy se z trestného kopu po teči našich obránců nemýlil domácí bomber Cudlín. Strhnout vítězství na stranu Tupadel mohl ještě v 90´minutě Ondřej Císař, ovšem z trestného kopu trefil pouze břevno domácí branky. Tupadly si tak do nedělní odvety vezly nadějný výsledek 1:1.