Branky: 2x Cudlín, Veselý, Hájek, Krištof, Vlasák
Rozhodčí: p. Linhart
Sestava:
Sochůrek  - Kotek, Hájek, Viktora, Bleha - Borek, Zeman, Krištof - Cudlín, Veselý, Vlasák
Zápas se odehrával v režii domácích, hosté si vždy vypracovali svoji silnější desetiminutovku v každém poločase, ve které dokázali vstřelit branku.
Brankostroj začal Cudlín svým 70-ti metrovým pasem na Veselého, který svůj brejk s přehledem zakončil. Zanedlouho se prosadil sám asistent Cudlín, kdy obešel tři hráče hostí a z úhlu zakončil přesně. Dočkali se i hosté, kdy z přímého kopu prostřelili zeď i Souchůrka. V závěru poločasu se prosadil ještě Cudlín a uzavřel, tak pro první dějiství skóre.
Druhý poločas už se hrál v podstatě z povinosti. Ikdyž zlepšená hra hostů, kteří měli o poločase v kabině bouřku, zatím k brance nevedla. Jiskra se však prosadila a to Hájkem, který udeřil po rohovém kopu Veselého. Další branku přidal zanedlouho Krištof po samostatném úniku. Svojí druhou branku přidali hosté po závaru před Zručskou brankou a tak snížili stav na 5:2. Šestou branku přidal Vlasák do prázdné branky, po přihrávce od Cudlína.