Branky: 5. Mastika, 75. Císař, 80., 88. Pipek - 50. Hájek, 85. Hájek
Rozhodčí: p. Herda
Sestava: Sochůrek - Borek (Pejša), Hájek, Viktora, Kotek - Bleha, T. Louda, Zeman (Krištof), Janda - Cudlín, Veselý

VYJÁDŘENÍ TRENÉRA SVATOŠE:

Obě utkání měla podobný scénář. Hosté začali vždy iniciativněji a podařilo se jim vstřelit branku hned na úvod utkání. V průběhu hry si obě mužstva předávala taktovku utkání, přičemž 1. poločasy měli optickou převahu Tupadly a ve 2. poločase jsme se prosazovali více my.
Hrál se pohledný fotbal, kterému nechybělo nasazení ani pohledné akce z obou stran.
Mě osobně příjemně překvapily výkony většiny kluků, které patrně maximálně motivovaly výroky 5 rozhodčích (výjimka pan Herda), nad kterými zůstával rozum stát, a dolní čelist padala.

INFO Z WEBU TUPADEL:

Úvod domácího zápasu byl opět v režii našeho mužstva, které se v 5´minutě ujalo po nepřehledné situaci v brankovém území Zruče opět vedení brankou Miloslava Mastika - 1:0. První půle byla zcela v režii našeho mužstva, které ovšem svou převahu nedodázalo vyjádřit brankově ani po těch nejvyloženějších příležitostech. Toto se našim hráčům vymstilo ve druhém dějství, kdy hostující hráč po závaru propálil vše, co mu stálo v cestě včetně brankáře Urválka a bylo srovnáno - 1:1. V 75´minutě se prodral do pokutového území hostů kapitán Petr Čáp a byl nedovoleným způsobem zastaven. Nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Ondřej Císař - 2:1. Trenérský tah posílením útoku Vaškem Pipkem se projevil o chvíli později, kdy se tento hráč v 80´minutě prosadil a krásně hlavou trefil roh zručské brány - 3:1. Soupeř vrhl veškerou snahu do útoku, což v 85´minutě podtrhl snížením stavu na 3:2. Ovšem po nedoruzumění hostujících obránců se v 88´minutě nemýlil opět Vašek Pipek, který stanovil konečné skóre zápasu - 4:2