Branky:
3x Cudlín, Veselý - Herčík, Kakáček
Sestava Zruč:
Sochůrek - Vidlák, Sahula, Bleha, Borek- Janda (Kotek), Zeman (Pejša), Louda, Viktora - Veselý, Cudlín (Závorka)

V 1. poločase soupeře naše mladé naděje jasně přehrávali. Ve středu pole výborně pracoval Jáchym Zeman s Tomášem Loudou, vzadu  útočné snahy soupeře s jistotou hasil Adam Sahula. Patrik Janda, tentokrát bohužel téměř bez pohybu, přenými pasy vysílal v před nezadržitelného Tomáše Cudlína, který zbraslaváky doslova rozstřílel ( góly z 20 a 25 metrů).
Po vystřídání ve 2. poločase vstřelili hosté po rohu gól a převzali otěže zápasu do svých rukou. Na naše kluky jakoby padla deka, báli se hrát s míčem, schvávali se za hráče, odkopy do nikam, alibistické bránění, a soupeř toho využil.
Rychle vstřelil druhou branku a zanedlouho po další chybě v obraně, kterou hasil faulem až Ondra Sochůrek.
Následná penalta, která skončila na břevně, se stala posledím zlomem v utkání. Hostům vzala vítr z plachet, naši hráči se uklidnili, hru vyrovnali a dohráli závěr pohledného utkání.