Jiskra Zruč - Kaňk  3:0 (2:0)

Branky: Zeman, T. Louda, Veselý
Sestava Zruč: Sochůrek - Vidlák, Sahula, Hájek, Kotek (Bleha) - Viktora, Zeman (Pejša), T. Louda, Janda (Borek)  -Vlasák, Závorka (Veselý)

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

Poslední utkání podzimní části soutěže proběhlo za výrazné územní převahy domácích, která však nebyla vyjádřena patřičně brankově. Naši kombinační hru po zemi se soupeři podařilo eliminovat až za stavu 2:0 několika nevybíravými zákroky, po kterých museli pro zranění střídat již v průběhu 1.-ho poločasu Tomáš Kotek a Patrik Janda. Do té doby hlavně naše levá strana (Zeman, Louda, Janda, Závorka) předváděla Kaňkovským obráncům co je fotbal.

Po střídání se obraz hry změnil , dle názoru některých mnou uznávaných diváků nepohlednou, nakopávanou hostů s naprostou převahou našich hráčů. Kdy hosté pouze odkopávali míče a od 60. minuty na rozhodčím vyzvídali, kdy bude konec, a naši jim v čele s Ondrou Sochůrkem úspěšně sekundovali dlouhými nákopy na Lukáše Hájka ( v obraně opět výborný ), který si myslel, že se může proměnit v nezadržitelného střelce. Koukatelných tak bylo jen málo akcí, na jejichž konci byl převážně Tomáš Veselý, který i po střídání vstřelit třetí branku.

Pro hráče: tréninky v sobotu ve 13:00