uvodni.jpg
DOROST NEBYL PRO SEZÓNU 2012/2013 PŘIHLÁŠEN DO ŽÁDNÉ SOUTĚŽE
DOROST NEBYL PRO SEZÓNU 2011/2012 PŘIHLÁŠEN DO ŽÁDNÉ SOUTĚŽE

(DŮVODEM JE MÁLO HRÁČŮ V DOROSTENECKÉ KATEGORII)


ROZLOSOVÁNÍ DOROST - JARO 2011
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek
26.3. SO Jiskra - Bratčice 10:15 9:15  15:0 (7:0)
3.4. NE
Zbraslavice - Jiskra 10:15 9:00  1:0 (0:0)
10.4. NE
VOLNO - -  
17.4. NE
Paběnice - Jiskra 10:15 8:45  1:3 (0:2)
23.4. SO
Jiskra - Kaňk 10:15 9:15 0:2 (0:1)
30.4. SO Vi. Sedlec - Jiskra
10:15 8:45 1:0 (1:0)
7.5. SO Jiskra - H. Bučice 10:15 9:15  7:3 (1:0)
15.5. NE
Vrdy + B. Podolí - Jiskra
10:15 8:45  3:5 (2:2)
 21.5. SO
Jiskra - Rataje 10:15
9:15
 11:0 (7:0)
 29.5. NE
Chotusice - Jiskra
 10:15 8:45
0:5 (0:2)
4.6.
SO
Jiskra  - Záboří
10:15 9:15  4:5 (1:3)
 12.6. NE
Církvice - Jiskra
 10:15
8:45
2:5 (1:3)
18.6. SO
Jiskra - Suchdol 10:15 9:15 2:0 (0:0)
ROZLOSOVÁNÍ DOROST - PODZIM 2010
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek
28.8. SO Jiskra - Zbraslavice 10:15 9:15  4:4 (3:3)
5.9. - VOLNO - - -
11.9. SO Jiskra - Paběnice 10:15 9:15  4:0 (3:0)
19.9. NE Kaňk - Jiskra 10:15 8:45 4:1 (3:1)
25.9. SO Jiskra - Vi. Sedlec 10:15 9:15 7:2 (4:1) 
2.10. SO H. Bučice - Jiskra 10:15 8:45 2:4 (1:0)  
9.10. SO Jiskra - Vrdy + B. Podolí 10:15 9:15 4:5 (1:2)
 17.10. NE
Rataje - Jiskra
15:30
14:15
 0:7 (0:2)
 23.10. SO
Jiskra - Chotusice
 10:15 9:15
2:3 (2:0)
28.10. ČT Bratčice - Jiskra 10:15 9:00  1:6 (1:1)
 31.10. NE
Záboří - Jiskra
10:30
9:00
2:1 (0:0)
 6.11. SO
Jiskra - Církvice
 10:15
9:15
 3:2 (2:0)
14.11. NE Suchdol - Jiskra 10:15 8:45  0:2 (0:2)
ROZLOSOVÁNÍ DOROST - JARO 2010
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek
18.4. -
VOLNO - - -
25.4. NE  Jiskra - Církvice 10:15 9:45 6:0 (3:0)
1.5. SO
 Sedlec - Jiskra
10:15
9:15
2:4 (1:0) 
9.5. NE Jiskra - Suchdol
10:15 9:45 7:0 (4:0) 
16.5. NE  Zbraslavice - Jiskra
10:15 9:15 6:0 (3:0)
23.5. NE Jiskra - Záboří
10:15 9:45 8:3 (2:0)
30.5. NE Kaňk - Jiskra 10:15 9:15 4:0 (1:0)
6.6. NE Jiskra - Paběnice 10:15 9:45 6:2 (3:1)
13.6. NE Rataje - Jiskra
10:00 9:15  5:1 (0:1)
19.6. SO 1. Finále o přebornika OP Jiskra - Tupadly 10:15 9:15 1:1 (0:1)
20.6. NE 2. Finále o přebornika OP Tupadly - Jiskra
14:00 12:45 4:2 (1:0)
ROZLOSOVÁNÍ DOROST - PODZIM 2009
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek
30.8. NE Paběnice - Jiskra 10:15 9:00  1:5
6.9. NE  Jiskra - Rataje n./Sáz. 10:15 9:45  7:2
13.9. NE  VOLNO -
-
-
20.9. NE SK Cirkvice - Jiskra 10:15 9:00 0:9
27.9. NE  Jiskra - Vi Sedlec
10:15 9:45 6:0
4.10. NE Suchdol - Jiskra
10:15 9:00 3:3
11.10. NE Jiskra - Zbraslavice 10:15 9:45 4:2
18.10. NE Záboří - Jiskra 10:15 9:00 2:3
25.10. NE Jiskra - Kaňk
10:15 9:45 3:0
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one