logojiskra_cb.JPG
VÝSLEDKY MLÁDEŽE
3. A 4. KOLO - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

V neděli mají mladší žáci volný termín, poté 30. září přivítají Sázavu
MLADŠÍ ŽÁCI JISKRY VYHRÁLI V KUTNÉ HOŘE, DESÍTKU NASTŘÍLELI DOMA VRDŮM, NAVRÁTIVŠÍ SE ADAM SKÓROVAL ŠESTKRÁT

Kutná Hora – Mladší žáci Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli na fotbalovém hřišti v Kutné Hoře 3. kolo Fotbalservis.cz.

Sparta Kutná Hora B – Jiskra Zruč nad Sázavou  1:2 (0:0)

Branky Jiskry: Adam 2. Rozhodčí: Josef Šanda. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Sestava Jiskry: Šanda - Hromas, Anděl, Nácovský, Čermák, Horák, Novotný, Adam,   Vöröš, Pěkný, Procházka, Pistorius, Herud, Štichauer

Libor Nácovský:,,Mladší žáci odjeli oslabeni o nemocného Čekala, ale se staronovou posilou Adamem Adamem, který se vrátil z rodinných důvodů do našeho týmu. Utkání se hrálo v podstatě na jednu bránu. Jen zbrklost a nedůraz v koncovce nás připravil o několik dalších gólů. Za stavu 1:1 nás podržel gólman Šanda. Kluci jsou po dvou kolech o skóre na třetím místě.“

Zruč nad Sázavou – Mladší žáci Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli na fotbalovém stadionu ve Zruči nad Sázavou mistrovské utkání 4. kola Fotbalservis.cz okresního přeboru, přivítali celek Vrdů.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Vrdy  10:0 (5:0)

Branky Jiskry: Adam 4, Vöröš 3, Čermák 1, Pěkný 1, Procházka 1. Rozhodčí: Eduard Herda. Diváci: 10. Poločas: 5:0.

Sestava Jiskry: Šanda, Štichauer - Anděl, Čekal, Nácovský, Čermák, Horák, Adam, Vöröš, Pěkný, Pistorius, Novotný, Procházka, Hromas, Herud

Libor Nácovský:,,Soupeř přijel pouze s osmi hráči do pole (i ročníky 08, 09) a tak byla otázka času, kdy soupeře přehrajeme. Kluci se vítězstvím vyhoupli do čela okresního přeboru.“
2. A 3. KOLO, STARŠÍ PŘÍPRAVKA

STARŠÍ PŘÍPRAVKA SE SUCHDOLÍ A UHLÍŘSKÝMI JANOVICEMI PO POLOČASECH VEDLA, NAKONEC TĚSNĚ PROHRÁLA

Zruč nad Sázavou – Starší přípravka oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou odehrála v sobotu dopoledne na místním travnatém hřišti fotbalové dvojutkání 2. kola mistrovské soutěže starší přípravky 2018/2019, hostila celky Uhlířských Janovic a Křesetic.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Křesetice  9:4 (4:2)

Branky Jiskry: Dudák 2, Smejkal 2, Berka 2, K. Hrabánek 1, Božík 1, Sixta 1. Rozhodčí: Jiří Uher. Poločas: 4:2.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice  2:3 (2:1)

Branky Jiskry: Pěkný 1, K. Hrabánek 1. Rozhodčí: Jiří Uher. Poločas: 2:1.

Sestava a branky Jiskry (11): Božík – Pěkná, Smejkal, Matoušek, Dudák, Sixta, T. Hrabánek, K. Hrabánek, Berka, Jelínek, Váňa, Strecker, Pěkný. (jot, pes – foto: jot)

Suchdol - Starší přípravka oddílu kopané Jiskry Zruč nad Sázavou odehrála v neděli dopoledne dvojutkání 3. kola mistrovské soutěže starší přípravky 2018/19, zajížděla do Suchdola k utkání s FK Čáslav A a domácí Družbou.

Družba Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:3 (1:2)

Branky Jiskry: Strecker 3. Rozhodčí: Radek Pařez. Poločas: 1:2.

FK Čáslav A - Jiskra Zruč nad Sázavou 19:1 (9:0)

Branka Jiskry: Strecker 1. Rozhodčí: Radek Pařez. Poločas: 9:0.

Sestava a branky Jiskry (4): Kotera – Pěkná, Smejkal, Pěkný, Matoušek, Váňa, Strecker. (jot, pes)
2. A 3. KOLO, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA NASTŘÍLELA VE DVOU MISTROVSKÝCH TURNAJÍCH PĚTATŘICET BRANEK

Mladší přípravka hostí ve 4. kole v domácím prostředí celky Kutné Hory A a Čáslavi B

Uhlířské Janovice - Nejmladší chlapci oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli v neděli utkání 2. kola mistrovské soutěže mladší přípravky 2018/19, zajížděli do Uhlířských Janovic k utkání s místním týmem FK, Sázavou a Suchdolí.

FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou  7:3 (4:0)

Branky Jiskry: K. Hrabánek 2, Smejkal 1. Rozhodčí: Karel Kafka. Poločas: 4:0.

Kavalier Sázava - Jiskra Zruč nad Sázavou  8:3 (4:2)

Branky Jiskry: Sixta 2, Berka 1. Rozhodčí: Karel Kafka. Poločas: 4:2.

Družba Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou  3:15 (2:7)

Branky Jiskry: Berka 7, Smejkal 4, Dudák 2, Sixta 2. Rozhodčí: Jiří Uher. Poločas: 2:7.

Sestava a branky Jiskry (21): Sajdl – Dudák, Bělina, K. Hrabánek, T. Hrabánek, Berka, Sixta, Smejkal

Suchdol - Nejmladší chlapci oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli v neděli utkání 3. kola mistrovské soutěže mladší přípravky 2018/19, zajížděli do Suchdola k utkání s místním týmem Družba, Čáslaví A a Vrdy.

FK Čáslav A - Jiskra Zruč nad Sázavou  6:2 (4:0)

Branky Jiskry: Smejkal 1, Dudák 1. Rozhodčí: David Čižinský. Poločas: 4:0.

Slavoj Vrdy - Jiskra Zruč nad Sázavou  2:3 (1:2)

Branky Jiskry: Dudák 2, K. Hrabánek 1. Rozhodčí: David Čižinský. Poločas: 1:2.

Družba Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou  1:9 (2:4)

Branky Jiskry: K. Hrabánek 4, Dudák 2, Bělina 1, T. Hrabánek 1, Smejkal 1. Rozhodčí: David Čižinský. Poločas: 2:4.

Sestava a branky Jiskry (14): K. Hrabánek, Sixta, Smejkal (po jednom utkání) – Dudák, K. Hrabánek, T. Hrabánek, Bělina, Sixta, Smejkal, Berka. (jot, pes – foto: teb)